Imprevizibili martie aprilie 2004 (86)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Helauuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!
pe unde umblati doamnelor??


Hanna, Maria Alexandra si Stephania
Sa cresti mari si frumoase



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

LA MULTI ANI tuturor FLORILOR pentru ieri!
La noi e o perioada incarcata - cand cu petreceri, cand cu munca


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Iar eu momentan n-am dispozitia de postat si stat la taclale.....

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Mickyyy - multa sanatate si putere! Noi suntem aici
Laura - nu ne zici ce e?


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cristina
Ela, sa-ti traiasca fata si sa va aduca numai bucurii

scuze de intarziere



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:



Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Uff, ce bine ..in sfarsit o pauza.


Ela, sa-ti traisca minunata fetita o mie de ani fericiti si sanatosi, imbelsugati si norocosi ! Si flacaul cel mic si voi sa va bucurati cu totii in liniste si belsug.


Mariana, si tie iubita sa-ti fie sanatos si norocs flacaul, si sa te mai trimita la noi la subiect.

Eu sunt pe ultima suta de metri cu contabilitatile...maine dimineata plecam la munte, copila la tara cu ai mei.....n-am reusit sa fac bagajele...dar la noapte reusesc eu printre doua vopsiri de oua

Bebelacul e cumintel, nu ne arata sexul deloc....e pudic sau pudica...poze...promit sa vi le aduc dupa Paste, cu siguranta vom face la munte.

Va pup pe toate si pe toti; sa va gasesc veseli si odihniti. Sarbatori cu bine !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

PASTE FERICIT TUTUROR!
Noi plecam maine la bunici pentru o saptamana si nu vom avea internet acolo. Va pupam cu drag pe toti, sa ne revedem cu bine!

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Paste fericit!

Si noi plecam din Bucuresti, si sigur n-o sa mai intru o vreme pe net!

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alexandru
Sa cresti mare, sanatos, cuminte si frumos!

Paste fericit!



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput