DR.IOANEL SINESCU-SPITAL FUNDENI

DR.IOANEL SINESCU-SPITAL FUNDENI | Autor: ICAI

Link direct la acest mesaj

Baietelul meu de 1 an si 6luni are agenezie renala dreapta(lipsa unui rinichi)si a suferit si o operatie de reimplant de ureter la rinichiul stang.La control s-a descoperit ca are o dilatatie a ureterului in zona reimplantului,medicii nu au putut sa-mi dea un raspuns clar asupra acestei situatii,de aceea as vrea sa-l vada si d-nul dc.Sinescu.Va rog sa ma ajutati daca il cunoaste cineva,cum as putea sa ajung la dansul si cam care sunt "tarifele"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

icai incerc nu promit nika, sotul meu il cunoaste si are nr d-nul dr. Sinescu. o sa incerc cu un nr de tel sa te ajut!

raspunde destul de greu la telefon!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ICAI spune:

MULTUMESC ANCA,ASTEPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexpa spune:

activeaza/ti PM si/ti trimit eu nr de tel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexpa spune:

ti-am trimis, ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ICAI spune:

Da am primit,multumesc inca o data.Daca l-ai cunoscut personal poate imi poti spune ce fel de persoana este,cum ar trebui sa-l abordez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgdavid spune:

buna ziua, as dori si eu un nr de telefon al dl doctor SINESCU de la spitaul Fundeni si daca are vreun cabinet particular . ma puteti contacta la nr de telefon 0726 091 177 - mihaela.
multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

buna
si eu va rog sa-mi dati nr de tel.de la cab. d-lui SInescu, cel pe care il am eu nu mai este valabil.

Icaeu pot sa-ti spun despre dl. Sinescu ca este un super dr., este sociabil,bland poti sa te duci direct la el(cu programare bineinteles) fara pile sau alte interventii.Pe socrul meu la operat acum doi ani de cancer de prostata, iar acum v-am cerut nr. de telefon ca vrem sa mai mergem la un control ca nu se simte prea bine.
VA multumesc.

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra71 spune:

Va rog, fetelor vreau si eu nr.de telefon al d-lui dr.Sinescu.

Mergi la inceput