inchiriere material bebei?

inchiriere material bebei? | Autor: ionica

Link direct la acest mesaj

Buna ,

Voi veni in bucuresti maine 9 martie pentru o saptamana,am cautat pe net sa inchiriez un scaun pt masa bebe si un patut dar nu am gasit nimic.
Cine ma poate ajuta cu vreo informatie in domeniu?

Multumesc

"Kindness in words creates confidence. Kindness in thinking creates profoundness. Kindness in giving creates love."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

quote:
Initial creeata de ionica

Buna ,

Voi veni in bucuresti maine 9 martie pentru o saptamana,am cautat pe net sa inchiriez un scaun pt masa bebe si un patut dar nu am gasit nimic.
Cine ma poate ajuta cu vreo informatie in domeniu?

Multumesc

"Kindness in words creates confidence. Kindness in thinking creates profoundness. Kindness in giving creates love."





Daca ai acasa patut pliant de calatorie si scaun care se pliaza, poti sa le iei cu tine, nu se socotesc ca si bagaj ci ca si baby item si nu platesti nimic.
Noi cand am fost in Ro cu Aidan, am zburat cu German Wings pana la Budapesta si de acolo in Timi si nu am platit nimic pt pat si carut.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

daca stiam mai de mult puteam sa te ajut cu un pat pliant dar nu il am in bucuresti si acum e prea tarziu :( pt scaun de masa, decat sa cauti de inchiriat, poti sa iei unul din ikea, e 650.000.


diana si david 03.12.06

Mergi la inceput