cand ii schimb scutecul incepe sa se maraie

cand ii schimb scutecul incepe sa se maraie | Autor: mamaTudor

Link direct la acest mesaj

BAIETE;U; MEU TUDOR ARE 1 AN SI 4 LUNI,IAR DE VREO SAPT AM OBS K ATUNCI CAND II SCHIMB PAMPERSUL SE MARAIE.NU PLANGE DOAR CA PARCA L-AR DERANJA .EU II TRAG PUTULICA DE CAND S-A NASCUT, DAR NICIODATA NU AM AVUT PROBLEME,PANA ACUM.NU ARE VREO INFECTIE VIZIBILA,II IESE CAPUL NORMAL,DOAR CA PARE A FI PUTIN ROSU.CE SA FAC?SA APELEZ LA DOCTORITA/

ra

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrajitoarea spune:

si al meu e de o seama cu al tau si are ceva probleme cu putica dar altfel-vezi ca am scris ca se trage de ea si o scoate din pampers.fetele m-au linistit ,uita-te cum face pisi daca e jet cica e bine daca nu atunci ar fi probleme.si al meu a avut odata rosu la varf si i-am dat cu galbenele crema si i-a trecut,incearca rau nu-i face.

diana mami de andrei(19.10.2006)si6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaTudor spune:

multumesc. o sa incerc si cu crema de galbenele,aseara l-am facut dupa baita cu bepanten ,iar de dimineata parca nu a mai reactionat atat de urat.sotul meu zicea ca probabil este vreo iritatie de la pampers.este posibil avand in vedere k nu crea sa stea deloc pe olita,iar daca il pun pe capacul special pe Wc sta vreo 2 min.dupa care se plictiseste.de dimineata am urmarit cum face pipi,face in jet deci cred k e ok.oricum il urmaresc in continuare k sa vad reactiile.

ra

Mergi la inceput