reduceri de preturi in austria la pandorf

reduceri de preturi in austria la pandorf | Autor: galea

Link direct la acest mesaj

a fost cineva in austria la pandorf anul acesta?
poate ne spune si noua daca sunt asa reduceri cum se spune pe la noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

vezi ca sunt vreo doua subiecte la "vacante, calatorii si grupuri de rezidenti".

Emma are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Am fost eu in Austria dar in ianuarie intre 9 si 15. Nu am fost la Parndord pentru ca era prea departe, in schimb am fost la SCS care este imens si cu foarte multe firme bune. Am innebunit o zi intreaga acolo.
Pot doar sa iti spun ca noi cu o zi inainte sa plecam din Viena se dezlipeau deja afisele din geamuri care anuntau reduceri. Am prins reduceri de pana la 70%.
Nu stiu ce sa iti spun despre Parndorf, am auzit ca in tot timpul anului acolo sunt reduceri dar asa mari doar in perioada de iarna. Totul e sa nu se fi terminat deja. Aici nu mai stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Eu am fost la Pandorf si nu sunt reduceri asa de substantiale asa cum se face reclama si tam tam.Sunt multe preturi ca la noi.Mai ales la hainele de firma nu sunt chiar atat de ieftine cum se face reclama.
Mai degraba mi-am cumparat haine ieftine din Germania pt ca am fost in trecere pe acolo,am stat in Frankfurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Seablack spune:

quote:
Originally posted by iuliana_2007

Eu am fost la Pandorf si nu sunt reduceri asa de substantiale asa cum se face reclama si tam tam.Sunt multe preturi ca la noi.Mai ales la hainele de firma nu sunt chiar atat de ieftine cum se face reclama.
Mai degraba mi-am cumparat haine ieftine din Germania pt ca am fost in trecere pe acolo,am stat in Frankfurt.


********************************************************


"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el.
Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."




Subscriu si eu la ce a scris iuliana_2007.Nu am fost prea multumita de ce am vazut acolo,mai ales ca predominau hainele sport (care nu prea sunt pe gustul meu). Mai degraba mi-am cumparat de la Peek&Cloppenburg din Frankfurt, dar nici de acolo prea multe.....





Mergi la inceput