Speed Dating???

Speed Dating??? | Autor: oana_mm

Link direct la acest mesaj

Buna la toata lumea!! Scuze daca intrebarea mea este prost plasata ca sectiune de forum dar ... am sa rog moderatorii frumos sa ma mute acolo unde cred de cuviinta!!

Am o foarte buna prietena, fosta colega de facultate care mi-a pus o intrebare incuietoare: tu te-ai duce la un speed dating??
Eu sunt casatorita si multumita de relatia mea dar ceea ce mi-a povestit ea parea sa sune ff tentant. Ea nu se pricepe la internet si m-a rugat sa va intreb pe voi, utilizatorii de net, ce stiti, daca stiti de asa ceva si daca este o chestie sigura.
Ma puteti ajuta cu un sfat??
multumesc frumos, oana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

poate suna prosteste, dar ce inseamna exact speed-datingul?
Oricum, indiferent unde si ince imprejurari faci cunostinta cu cineva, riscuri exista. Insa daca esti in cautare de partener/sot, trebuie sa iti asumi si anumite riscuri, nu?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

deci m-am documentat in domeniu, eu zic ca nu suna rau. Nu pare mai rscant decat sa iesi cu un coleg de facultate, vecinul de bloc, sau cu un tip care ti-a fost prezentat de o prietena.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

A sunat prietena mea aseara la numarul de pe site!! Inca nu a facut si rezervarea ... a zis ca se mai gandeste un pic!! Dar cica suna tare bine - vor sa organizeze fie la Rin Hotel fie la City Grill. Locatiile sunt OK! Le stiu, chiar daca in Rin nu am fost pentru ca e fff nou, dar la City am facut botezul lui Eric si e foarte misto!!
Eu am sfatuit-o sa mearga!!

Oana si bb Eric
Pozele noastre 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Rezulta de pe undeva ce medie de virsta au cei care participa?Ar fi un pic ridicol sa se trezeasca numai cu pustani.Dar pina la urma ce are de pierdut,doua ore,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Nu am rabdarea lui Gabi_K sa caut pe google ce inseamna speed dating (intalnite rapida?).
ma lamureste si pe mine cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

e ceva gen simultanele de sah te perinzi de la o masa la alta.ai cam 10 minute la dispozitie(daca am inteles eu bine) sa te prinzi ce si cum dupa care next table.
parerea mea? a little bit strange for my taste...but its just me...

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

quote:
Originally posted by espiritu

parerea mea? a little bit strange for my taste...but its just me...




...si eu zic la fel...e ca la targul de cai, ca sa nu zic mai rau...

Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Se cauta si la dinti?

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Se cauta si la dinti?




, chiar ca nu corespund!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

si ce iese la final?
si daca sint mai multi pe unul/una?

mie una imi pare tare anapoda... oi fi eu prea batrina, ori prea ultra conservatoare

poze multe cu noi/Ana a implinit un an/ 2006/2007
"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput