creme farmec

creme farmec | Autor: misha-germ

Link direct la acest mesaj

ce parere aveti de cremele de la lab.farmec?
Cate dintre voi a folosit si cat de multumite ati fost cu ele?

miki-mami de trei muschetari!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Eu folosesc laptele Doina, lapte nutritiv si vitaminizant, ptr ten si corp.Eu sunt ff multzumita de el,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Banuiesc ca te referi la gama Farmec, pt ca si gamele Gerovital si Aslavital sunt produse tot de Farmec.
Eu am folosit urmatoarele: crema de maini cu glicerina, mai grasa, dar foarte buna;crema hidratanta cu galbenele, cea cu aloe si cea cu echinaceea si toate mi-au placut; emulsia cu laptisor de matca, este buna, cel putin pt mine; crema pt calcaie mi-a placut.
Am inteles ca in 2008 vor relansa gama Farmec. Abia astept sa incerc si noile creme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

quote:
Originally posted by Teolina

Banuiesc ca te referi la gama Farmec, pt ca si gamele Gerovital si Aslavital sunt produse tot de Farmec.
Eu am folosit urmatoarele: crema de maini cu glicerina, mai grasa, dar foarte buna;diana 20

Cum e crema de maini?Pe mine ma tenteaza, fiindca imi crapa tare pielea de pe mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Lavinia, crema de maini mi se pare foarte buna. Ma dadeam cu ea seara si a doua zi pielea mainilor era catifelata. E adevarat ca este grasa, dar pt niste maini uscate este super, asa si trebuie sa fie.
Poti sa o incerci, mi se pare ca exista si in tuburi de 50 ml, nu doar de 150 ml.
Sper sa iti placa si tie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

si eu mi-am comandat creme de la farmec aici in Germania, se pare ca nu prea le gasesti aici, sau daca sunt au un pret f mare

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Teolina, merci mult.Char azi merg la selgros si ma uit dupa ea:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mara76 spune:

Eu mi-am luat de craciun crema Gerovital de noapte, antirid, produsa de Farmec Cluj si o ador! Intra repede in piele si fata arata ok, desi e frig ca naiba si vant. Acum as vrea sa o iau si pe cea pentru ochi si sa ma potolesc. :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

eu am renuntzat la cremele scumpe de multa vreme si folosesc numai de la farmec. sunt super, intra in piele repede. sunt f multumita.

Mergi la inceput