caut cursuri de dans

caut cursuri de dans | Autor: fianna

Link direct la acest mesaj

As vrea ca din 2008 sa incep cursuri de dans! Din cauza de bebe mic insa timpul meu e limitat asa ca am inceput sa caut ceva pe langa casa insa fara mare succes. Daca stiti vreun salon de dans, sau un profesor de dans in zona Dorobanti/ Floreasca/ Victoriei/ 1Mai poate imi puteti recomanda si mie. De asemenea, daca mai exista doritoate ar fi fain sa formam un grupulet de suport, ca la diete

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sarasvati spune:

Iti recomand un curs care se desfasoara pe str. Brazilia nr.11 A (in zona restaurantului Perla, str. Brazilia e paralela cu Calea Dorobanti); tel.231.62.96. Eu am fost anul trecut si m-am simtit foarte bine. Din pacate, asta-toamna am facut o intindere de ligament la genunchi (nu la dans!) si n-am mai continuat, dar sper ca in curand sa fiu din nou in forma. Urmatorul curs incepe pe 21 ianuarie, pretul pe 3 luni fiind 380 RON. Programul grupelor de incepatori: luni si miercuri orele 20.00-21.30; marti si joi orele 18.30-20.00.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

stiu strada, e aproape de mine, o sa dau o fuga! Saru'mana mult si sanatate multa, stiu cat ne nasol e cu ligamentele astea, mai ales la genunchi.

fianna cu printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput