Perie rotativa - e eficienta sau nu?

Perie rotativa - e eficienta sau nu? | Autor: MamiLili

Link direct la acest mesaj

Ma bate gandul sa-mi iau o perie rotativa, gen Rowenta Brush Active, ca sa-mi pot coafa singura parul. Nu reusesc niciodata sa-l aranjez acasa asa cum mi-as dori. De aceea va intreb: daca aveti o perie rotativa, va este de folos? Se merita investitia?

**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Eu am peria rotativa Rowenta si ma impac foarte bine cu ea...Eram indecisa,nu stiam daca sa o cumpar,dar imi pare bine ca am luat-o...Este extraordinara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

eu am 2 perii, e drept, generatii un pic mai vechi. una este un remington cu aer cald, de care sunt super incantata; e fixa, o folosesc imediat dupa baie, pt coafat. pt ziua a 2a si a3a, folosesc una rotativa, dar care nu sufla aer; si de asta sunt f incantata, imi da forma, dar nu e pericol sa ard parul.
deci pt tipul meu de par si pt coafura mea, una rotativa cu aer cald ar fi f buna.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Eu am o perie Rowenta, cu 6 capete. Sunt incredibil de multumita de ea. Nu suportam varfurile parului meu cu uscatorul de par si atunci am cumparat asta. Isi merita toti banii, am scapat si de folositul placii.
Nu am stiut de aceea Brush Activ. Nu stiu cum se cheama a mea, dar nu se invarte singura, ceea ce mi se pare mai simplu de manevrat totusi.
Eu cred ca ai face o achizitie foarte buna.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Merci fetelor de raspuns!

Am luat-o! Rowenta brush active. E mi-nu-na-ta. Are aer cald sa-mi usuce parul, functie rotativa stanga-dreapta, pot sa ma coafez foarte usor.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Eu anul asta am avut onoarea sa folosesc la o prietena de doua ori peria rotativa ... si vreau sa zic ca eu fiind o fiinta vesnic necoafata , peria asta a facut de fiecare data minuni. Asa ca mi-a adus-o Mos Craciun si abea astept sa o pot folosi in fiecare zi. E firma Calor si sper sa fie buna.

Nasterea ariciului junior Pozele mele Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Si mie mi-a adus mosu` peria. E extraordinara , tinand cont ca parul meu e cel mai lins din lume. nu sta nici macar permanent in el.

Lore, mamicutza de print David
Poze David Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

oare merge si pe par mediu si putin ondulat??....in sensu ca ondulat in toate partile, nu sta nicicum....as vrea sa-l indrept cumva....




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

si mie mi-a adus mosu ..rowenta brush activ.. Incantata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

M-ati convins,o sa imi iau si eu una fiindca am parul ondulat si niciodata nu reusesc sa il aranjez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

In sfarsit mi-am luat peria,Rowenta ,este nemaipomenita,Are si functie de uscare si de coafare.Dupa ce m-am arahjat cu ea parca eram iesita de la coafor.Abia am gasit-o fiindca se vinde foarte repede.

Mergi la inceput