de unde iau lego?

de unde iau lego? | Autor: adriana15

Link direct la acest mesaj

buna.sambata fetita mea implineste 2 anisori si as vrea sa-i cumpar un lego din acele in galetusa,mai mare si cu multe piese.dar nu prea am vazut unde m-am uitat eu(auchan,real).unde pot gasi?aveti idee?sau ce as putea sa-i cumpar pt varsta ei,ceva care -so antreneze,pt ca nu-i plac jucariile simple si care n-o solicita.
va multumesc.
SARBATORI FERICITE TUTUROR!!!!!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Sotul meu i-a cumparat baietelului nostru Lego pt 4+ de la Carrefour, desi el are numai 3 ani. Te-as sfatui sa cumperi din cele tip DUPLO (nu stiu din pacate unde le gasesti acum) care sunt mai adecvate varstei fetei tale. Lui Matei nu ii plce faptul ca nu poate desface cubuletele singur si cred ca unele mai mari cum sunt cele tip duplo l-ar fi bucurat mai mult. Uite aici site-ul official unde poti vedea produsele Lego pe varste.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Carrefour, Cora, Diverta.
Eu in locatiile astea le-am vazut. Si noi i-am luat lui Mitz tot de 2 ani si e super incantat de Duplo. Mereu construieste castele si alte animale.
Succes la cumparaturi.


Copiii merita tot efortul nostru
Sonia, Crisa

Alex, Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

la Sala Dalles gasesti la etaj. sunt jucarii gen Lego, nu sunt marca Lego.
Marca Lego gasesti in hipermarketuri.
eu cumparat cand era mai mic unele mari din cauciuc moale.

mami lui theo nascut la 29.Oct 2004
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clubb spune:


Incearca www.varuna.ro/produse.php?v1=1&v2=3&cat=1&sub=1" target="_blank">aici. Comanda online, in 2 zile primesti produsele prin curier. Foarte seriosi.
Sunt toate felurile de lego. Sau, mai rapid si pe pipaite, in Metro. Firma de mai sus distribuie in acest magazin.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Lego-uri dragute am vazut in Carrefour.
Poate gasesti ceva sa iti placa.

32+ cu Stefana
[URL=http://community.webshots.com/album/561146430ocOnmM][/URL]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

va multumesc.am vizitat site-ul varana si acum imi pare rau ca nu am postat mai devreme pt a avea timp sa primesc marfa.asa ei zic ca in 2-3 zile le livreaza dar cum sambata este petrecerea nu vreau sa risc.asa ca probabil voi cauta in hipermarket-uri si sper sa gasesc.
va pup pe toate.
puisorule,sarcina usoara in continuare si nastere la fel de usoara.
iar celorlalte sanatate multa voua si puiutilor vostri.

Mergi la inceput