bona in Iasi

bona in Iasi | Autor: sorm

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor! Bebeul meu a implinit un an acum 3 zile, pe 12 iulie,si din nefericire ne pleaca bona pentru ca are probleme in familie. Sta la noi zi si noapte, Bogdanel o adora si noua ne place foarte mult. O sa stam in concediu eu si sotul meu pe rand pana la 1 an si 2 luni dar apoi nu mai stim ce sa facem. Ne trebuie cu disperare o bona sau o cresa buna in Iasi. Stiti voi vreo solutie?
Va si va urez sa aveti bebei sanatosi!
sorm

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Bine ai venit! Din pacate nu stiu nici o bona libera dar daca aflu, iti spun. Cu cresa nu te sfatuiesc, parerea mea este ca e prea mic pentru cresa iar in general cele din Iasi sunt la pamint.

Carmen si Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorm spune:

Multumesc pentru raspuns. Astept vesti. Mici eu nu-mi doresc sa-l dau la cresa, tot pe ideea de bona merg. In sufletul meu tot mai sper ca va ramane cea pe care o am acum.
Va si va urez succes cu micutii.
sorm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marianar spune:


La multi ani, Bogdanel! Sa fii sanatos si sa le aduci numai bucurii parintilor!Stiu ca nu e locul potrivit pt. a te felicita, dar esti de aceeiasi varsta cu Vladut - in aceeasi zi, luna, an.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorm spune:

La multi ani, Vladutz! Multumim pentru urari. Sa ne creasca mari, frumosi si sanatosi.
Va mult, mult!
sorm si Bogdanel

Mergi la inceput