Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti)

(3 voturi)
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 3

desprecopii

8061 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la mesaj Trimite desprecopii un Mesaj Privat

Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti)

In traditie cu acelasi topic din 2006 - din care am scris articolul
www.desprecopii.com/info.asp?id=1045" target="_blank">Gala Laureatilor sau Cei mai iubiti la Desprecopii.com 2006

as vrea sa va propun Gala Cei mai Iubiti de la Desprecopii.com 2007

Sa vedem cine a facut ceva frumos pe DC in 2007, ce v-a impresionat, cine a facut o diferenta in sufletul vostru, in planurile voastre sau in parerile voastre despre lume si viata. Cine merita mentionat de aceasta comunitate unica - a carei istorie o scriem impreuna?

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

maraki

10401 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimaraki Adauga semn de carte la raspuns Trimite maraki un Mesaj Privat
Eu am tot respectul pt. d-melli care intotdeauna cand am fost la greu, a stiut sa imi ridice moralul si sa ma incurajeze

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
www.dropshots.com/maraki" target="_blank">Foto Angelo
www.dropshots.com/maraki1" target="_blank">Angelo1
www.dropshots.com/maraki2" target="_blank">Angelo2
www.dropshots.com/maraki3" target="_blank">Angelo3
Mergi la inceput
Alexa Ioana
Alexa Ioana

2335 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alexa Ioana un Mesaj Privat
multumesc ASI ! iti multumesc pentru ca imi esti prietena, iti multumesc pentru ca esti asa cum esti ! ai un suflet mare, o inima calda, si este o onoare pentru mine sa ma aflu in "top 3"

sa iti dea Dumnezeu o viata minunata si plina de bucurii !
Sarbatori fericite, draga mea Prietena !

Sarbatori fericite !

mami de brotac roacker

Mergi la inceput
Alexa Ioana
Alexa Ioana

2335 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alexa Ioana un Mesaj Privat
si inca o si un pentru Tzuni - un alt suflet mare !

Iti doresc din inima sa fii fericita alaturi de fetita ta draga

Sarbatori fericite !

mami de brotac roacker

Mergi la inceput

megbeng

3949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite megbeng un Mesaj Privat
o virtuala uriasa pentru soni, cel mai generos om pe care l-am intalnit pana acum!

meg,dematei(9.02.2007)

Editat de - megbeng on 17/12/2007 16:15:30
Mergi la inceput

Anina_n

7594 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Anina_n  Trimite mesaj yahoo luiAnina_n Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anina_n un Mesaj Privat
WOW, multumesc DC, ca imi dati ocazia sa ma revansez cumva, fata de cei ce-mi sunt alaturi si nu doar mie, precum am observat, ci si, altora.
In primul rand, trebuie sa le mentionez pe Andrada si miraklucker, care in fiecare an ma lasa muta de recunostinta si nu o data, ci chiar de 2-3 ori, prin gestul lor gratuit fata nevoile dulcineei mele.
Apoi, mai este Gabbriela, draga de ea, care nu ne uita in nici un an si careia, de 2 ani incoace, ii pot multumi live, ca-mi este alaturi, intalnindu-ne la Alba Iulia, cand mergem o tura la Buzias.
O nominalizez si pe Alina, care tot asa, fara a-i cere nimic, nu ne uita in nici un an, cu produse fara zahar.
Nu pot sa le las deoparte pe Adrianaa, HelleneC si ana68, bunele mele prietene, gata oricand sa sara, sa ne dea o mana de ajutor.
Ele sunt cele care au lasat o stima adanca in sufletul meu, in urma celor ce au facut pt. noi, in 2007.
Si din ceea ce citesc aproape zilnic pe DC, imi place ceea ce face, marius, witchie, OanaB, motanik, Liana30, Tzuni, buggy, soni, helbi si alba ! Care din putinul lor, ajuta intotdeauna in stanga si in dreapta, cu gandul ca, putin cu putin se aduna mult.
Sunt convinsa ca mai exista si altii ca ei, care vor fi si ei, nominalizati, aici.

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii
, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***
Mergi la inceput

unboticutz

1407 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiunboticutz Adauga semn de carte la raspuns Trimite unboticutz un Mesaj Privat
am un munte de admiratie pentru Tzuni, Witchie si Liana30! sunt foarte multe persoanele care ar merita nominalizate dar am ales cele trei inimoase pentru implicarea in ajutorul celor aflati in suferinta.

---------------------------------------
common sense is not really so common
Mergi la inceput
sirimie
sirimie

8324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui sirimie  Trimite mesaj yahoo luisirimie Adauga semn de carte la raspuns Trimite sirimie un Mesaj Privat
Sheannamp pentru ce face la topicul de prematuri, pentru sfaturile despre alaptare pe care le da, pentru faptul ca da sfaturi medicale pe forumul public

soni pentru ca l-a ajutat pe Dan sa primeasca verticalizator, si pe Marian si Mihaita anii trecuti, si pe multi altii

witchie pentru articolele si pentru campaniile de ajutor in care se implica atit de mult

La fel de mult

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Editat de - sirimie on 14/12/2007 22:52:32
Mergi la inceput
ana_miti
ana_miti

751 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ana_miti  Trimite mesaj yahoo luiana_miti Adauga semn de carte la raspuns Trimite ana_miti un Mesaj Privat
Uf...trebuie sa fac apel la memorie.
Soni, pentru ajutorul substantial acordat lui Alex, pentru sprijin moral si pentru faptul ca exista alaturi de noi...cei pe care nu ne-a uitat!Pentru ....TOT!

Roandre, care din putinul ei timp liber si rupe si gestioneaza "Bazarul lui Alex"

Balbina, care m-a sprijinit de cate ori a putut

Liana30,o olteanca sufletista care isi aminteste de noi mereu

Mercedes, care ne sprijina si ajuta la bazarul lui Alex,

Lilia Toma, care a fost alaturi de noi inca de la inceput

Nema, care desi este departe o simt foarte aproape si care ne-a intins o mana de ajutor cand a putut

Mirakluker, care i-a facut zilele mai frumoase lui Alexicul meu cu dulciurele si teste de glicemie

si nu in ultimul rand,Andrada, care a fost si este sprijinul meu moral , care a sarit in ajuotrul nostru printre primii...si m-a sfatuit cum sa gestionez boala si sa o infrunt cu tarie!

Si toate fetele care au fost alaturi de noi, care au contribuit la bazar si care nu ne-au uitat cand am avut nevoie!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/index.html

Mergi la inceput
sirimie
sirimie

8324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui sirimie  Trimite mesaj yahoo luisirimie Adauga semn de carte la raspuns Trimite sirimie un Mesaj Privat
Eu am uitat sa mentionez pe doina_cel care ajuta alti copii desi ea are foarte mare nevoie de ajutor pentru Andrei.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei
Mergi la inceput
Laura XXX
Laura XXX

291 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura XXX un Mesaj Privat

Sheannamp, pentru ca este un adevarat OM si pentru sufletul ei mare!!!

AJUTOR SI RUGACIUNE PT. CRISA www.crisa.ro
Mergi la inceput
Pag. din 3 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com