Gradinite particulare

Gradinite particulare | Autor: didi

Link direct la acest mesaj

Am nevoie de ajutor din partea celor care locuiesc in zona Militari. Ati auzit cumva de gradinite particulare prin Militari, Cringasi, 1 Mai care sa primeasca copii mici - adica al meu are un an si 4 luni. Vreau neaparat sa mearga la gradinita pentru ca este foarte sociabil, in casa se plictiseste rau de tot, iar cind iesim la plimbare si vede copii, e cel mai fericit din lume. In fine, daca stie cineva ceva, chiar si prin alte zone, astept.
diana si cata

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Iti multumesc mult. Chiar maine am sa vorbesc, pentru ca as vrea sa-l dau cat mai repede. Sa vad daca asigura si transport pentru ca este cam departe de mine, dar, oricum, daca l-ar primi, as fi cea mai fericita. Catalin s-a saturat de noi (mami si tati), vrea la copii.
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dafneea spune:

Ce-ai facut, Diana, pana la urma, ti-ai inscris puiutzul la acea gradinitza?

Dafneea curioseea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Nu, nu l-am inscris. Am fost acolo, am vorbit, totul era perfect, dar...., ca exista si un "dar", nu? Problema noastra este (printre multe altele) ca serviciul nostru incepe dimineata devreme, deci noi avem nevoie sa-l lasam dimineata pe la 07,15, cel mai tarziu. Gradinita incepe la ora 09,00, in perioada aceasta de vacanta. In orice caz, am reusit sa angajam o bona (recomandata de seful meu de la servici !!!). Sa vedem cat ne tine.
diana si catalin

Mergi la inceput