CONSULTATIE OFTAPRO

CONSULTATIE OFTAPRO | Autor: lalilu

Link direct la acest mesaj

Trebuie sa merg cu fetita mea la un consult oftalmologic. Medicul pediatru ne-a indrumat catre clinica Oftapro-de langa PRO TV- ca fiind una dintre cele mai bune. Ma intereseaza cat costa o consultatie acolo si la ce medic as putea merge. A mai fost cineva acolo? Cum vi s-a parut?

Lalilu-mama Mariei si a lui Luca

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Noi am facut o programare la doamna dr. Daniela Cioplean pe care ne-a recomandat-o medicul pediatru. Insa am inteles ca toti medicii de aolo ar fi foarte buni.

Am intrebat si de pretul consultatiei si mi s-a spus ca ar fi in jur de 70 RON.

Problema ar fi ca programarile se fac cu mult timp inainte; eu am sunat in septembrie si m-au programat in noiembrie.

Bafta!

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

VARSTA RARES







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

asa cum ti- a raspuns si princess tot de dr Daniela Ciolpan vroiam sa iti spun , dar pt programari cam greu gasesti loc liber.Eu am fost pt mine la inceputul anului la dr. Irina Velcea si mi-a placut tare mult de ea dpdv profesional.O consultatie e cam in jur de 70-100 ron .Iar pt copii cred ca sunt foarte bine pregatiti caci numai copii am vazut eu pe acolo cat timp am stat in sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Si eu tot la dr Irina Velcea am fost, consultatia a fost 80 lei, am fost foarte multumita de dna doctor, buna profesionista si foarte draguta ca persoana. ti-o recomand.


Fiecare zi are doza ei de amaraciune. Nu iti amari si mai tare ziua de azi, gandindu-te si la amaraciunea zilei de maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cravio spune:

Eu am fost cu fetita mea la Infosan. E o Clinica de oftalmologie pentru copii-si nu numai, f. moderna si extrem de dotata. Mi-am operat acolo copilul de strabism. Sunt foarte multumita si va recomand pe doctorita Ciubotaru Andreea sau dr Cojocaru Madalina

Mergi la inceput