Roll on

Roll on | Autor: miruna79

Link direct la acest mesaj

Fetelor caut un roll on care nu pateaza m-am saturat sa mi stric hainele cu urmele de la roll on. Ce ma sfatuiti?


"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Seablack spune:

quote:
Initial creeata de miruna79

Fetelor caut un roll on care nu pateaza m-am saturat sa mi stric hainele cu urmele de la roll on. Ce ma sfatuiti?


"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.




Poti sa folosesti deo roll-on cu efect purifiant de la L'Occitane. Este foarte fain.

Dar si deo stick cu efect racoritor, cu extract de verbina.Si acesta este super.

Sper sa-ti placa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heleny spune:

Mie imi place Urtekram. Chiar nu pateaza si e si eficient. Unde mai pui ca e si organic fara ingredienti sintetici.
http://www.sauber.ro/index.php?page=shop.browse&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

merci fetelor de raspuns.

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput