Incaltaminte pt sezon rece - Marelbo

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Unde se mai gaseste incaltaminte Carmens in Romania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu am vazut la un stand in magazinul Victoria et I; pe culoarul lung, nu acolo unde sunt scarile rulante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Am senzatia ca sunt modele vechi acolo, ramase de cine stie cind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

in Bucuresti pe Lipscani, aleea principala, este un magazin de incaltaminte pe colt, vis-s-vis este un magazin cu rochii de mireasa, la acel magazin am vazut in vitrina reclama cu Carmens, nu credeam ca mai exista.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Si eu am cizme de la Marelbo, Si-mi plac foarte mult...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by tierry

quote:
Originally posted by nushulica
eu am luat de la ei ceva si nu m-au dat pe spate dar sunt din piele si ii poti lasa aici sa-i poarte altcineva dupa ce pleci tu



Poti sa imi spui din ce motiv nu ti s-au parut cine stie ce? Eu as vrea sa imi iau niste cizme de pe site de la ei...

Vad ca esti din Iasi (ca si mine)...poti sa imi dai te rog mai multe detalii referitor la metoda de livrare si plata? Ce iti arata pe site e suma finala sau mai au si costuri de transport?

Multumesc anticipat pentru raspuns.



imi cer scuze abia acum am vazut intrebarea ta deci...nu mi-au placut in mod deosebit din cauza ca ce am vazut in poza pe site mi-a placut(probabil pozele sunt prelucrate) iar ce am primit eu era cu totul altceva...un model babesc pe care de altfel i-am dat sa-i poarte mama

ca si calitate sunt ok sunt lucrati binisor dar cei pe care i-am luat eu, o pereche din ei ca am luat 2, aveai o piele tare ciudata in ei stralucitoare ca o musama

cand am facut eu comanda adik in vara pretul de pe site includea si transportul acum nu mai este asa...se platesc in plus cam 30 ron fata de pretul de pe site pentru transport. transportul este asigurat de un curier care vine la usa directmacar atat

edit: nu vreau sa te influentez negativ cu tot ce am scris aici , asta este parerea mea proprie poate tu ai alte gusturi...ti-am zis in general sunt ok dar sa fii foarte atenta la poza de pe site eventual mai ceri detalii cand te suna ei sa confirmi comanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magduta-sv spune:

Mindy, fiind din Suceava m-am gindit sa raspund si eu la subiect.La Marelbo pielea e buna la incaltamintea pe care o fac, dar modelele sint cam batrinesti. Sint comode si nu foarte scumpe. Eu prefer insa incaltamintea de la Denise ( tot de la noi) si Ara. Dar preturile sint cam peste ce ai sugerat tu. Cizmele cam 100 euro, poate doar la Denise ghetutele mai ieftine, dar nu cu mult.
Parerea mea e sa nu iti iei cu tine de acolo sau sa comanzi de pe site-uri, pentru ca in zecile de magazine care sint pe aici, cu siguranta vei gasi ceva sa-ti si placa, la un pret atractiv.

Magduta

Mergi la inceput