Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monicutz spune:

Salut,

Am vazut ca s-au mutat din fete. Pacat!!
O sa citesc in spate sa vad si eu ce s-a intamplat.

Noi suntem bine, Odette mai are o saptamana si face 8 luni. Are 7kg jumate. Mananca f bine as zice eu, dar are un tranzit....de 3-4-5 ori pe zi. Mai face vreun bb la aproape 8 luni asa des kk?


Megbeng, aici doctorii spun ca daca creste in greutate sa nu-ti faci probleme cu mancare. Dar stiu ca e greu sa aplici teoria asta. Dette in 90% din zile papa ff bine. Dar in cele 10% cand mananca mai putin, tot ma gandesc ca ce-o fi cu ea.


Va pup,
si Odette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaN spune:

Bai! ati innebunit de tot??? unde sunteti fetelor, unde ati plecat? eu nu mai recunosc pe nimeni pe aici in afara de cateva fete printre care ivona si dana...

Ce s-a intmplat ca nu am mai putut scrie deloc si nici citii postarile grupului nostru...
cine imi poate raspunde?
Hellooooo echooooo....

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Ajutati-l pe Darius

www.flickr.com/photos/9499103@N08/sets/72157600738372153/with/765224129/" target="_blank">POZE noua casa dar e deranj mareeee....
www.flickr.com/gp/9499103@N08/KiX7df" target="_blank">POZE DIN CASUTA NOUA

Ioana, mamica lui Matei Nicholas (25 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaN spune:

Danuto, Ivona unde s-au mutat restul de fete?

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Ajutati-l pe Darius

www.flickr.com/photos/9499103@N08/sets/72157600738372153/with/765224129/" target="_blank">POZE noua casa dar e deranj mareeee....
www.flickr.com/gp/9499103@N08/KiX7df" target="_blank">POZE DIN CASUTA NOUA

Ioana, mamica lui Matei Nicholas (25 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Neata!
IoanaN, da-mi un semn pe messenger sau pe mail (loremunteanu@yagoo.com ID de messenger e acelasi) ca sa-ti dau si parola contului comun si mai multe detalii despre noi stelutele.

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_mvl spune:

Anis, cred ca tre' sa aplic si eu tratamentul de ignorare la fii-mea care si ea se trezeste la 2-3 ore sa ma cheme sa o iau langa mine. De mancat nu are chef, dar vrea sa fie cu mine, la o tin la san. Mie mi-e draga, dar mi s-a luat totusi si pana la urma nu e prea sanatos nici pt.mine si nici pt.ea. Acum sa vad ce durata de "vindecare" ca avea la noi ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Elena trebuie sa incerci.Iarina doarme toata noaptea acum.

Am intrat sa va zic ca azi a facut primul kaka la olita IARINA.Sper sa o tina tot asa!



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Misha_tp spune:

Anis, felicitari pentru Iarina, sa o tina tot asa!

Conchita, te-ai suparat pe noi? Sa stii ca au fost fete care s-au gandit la tine, au intrebat de tine. Daca PM-ul tau nu primeste mesaje (vezi Alinuk ce ti-a scris), al nostru cred ca mai e functional, doar un semn sa dai. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Neata!
Dragi mamici, care mai sunteti pe-aici, daca nu ne-ati gasit pana acum si vreti sa ne gasiti, dati-mi un semn pe messenger sau pe mail (adresa mea e cu trei mesaje mai sus)...
Va pupic! Aveti grija de puiuti!

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

anis, nu e prea devreme sa punem copiii pe olita? nu ii stresam?

eu inainte de 1 an nu l-as pune pe matei..sau ai pus-o pe iarina in joaca si a facut kk intamplator in momentul ala?




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Meg , nu e prea devreme pt olita.Atata timp cat ii faci un program , de ce nu i-ai face si program de olita.?
Eu am pus-o pt ca am observat ca dimineata dupa masa de fructe,cam la 30 de min face kaka.E si deja de 3 zile face kaka la olita.Dupa amiaza o pun iar.E important sa se obisnuiasca cu olita, si sper ca mai tarziu sa o ceara ea.

Altceva, azi a zis "TATA"....



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput