Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biadamin spune:

si eu sunt una dintre cele care au postat foarte rar dar care citea in fiecare zi si va spun drept ca imi lipsiti.
PACAT mare PACAT ca am lasat sa fim ¨distruse¨.acesta de fapt este un forum ci nu arena de lupta..pacat ca am fost reduse la tacere mai mult de 100 de persoane in defininitiv de o singura persona.
si eu doresc parala: paveljurj@yahoo.com
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Misha_tp spune:

Ivona, felicitari pentru examen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Bravo IVONA! Ma bucur cand un romanas (o romancuta ) de-al nostru este un om respectat si face si altfel de munci decat capsunareala. FELICITARI!

Raluca si BB AMALIA (22.01.2007)
www.flickr.com/photos/9278662@N06/1012232072/" target="_blank">AMALIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Ivona,felicitari si bafta multa sa gasesti un job pe masura ta!

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romaria spune:

Si eu vreau va rog parola:
pr19722003@yahoo.com
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crishtinutza spune:

Buna,

Da, Biadamin, si eu zic ca e foarte mare pacat... mai ales ca din orgoliul unor persoane are de suferit un sufletel mic, Darius, pentru ca a fost inchis inclusiv subiectul de la ajutor umanitar (fusese deschis de catre una din fetele carora li s-a interzis postarea pe acest forum).

Atunci, intreb si eu.... nu doare pe nimeni sufletul, sa ii iei unui copil nevinovat speranta si sansa de a trai o viata mai buna, pentru orgoliu?! Este foarte trist si un pacat in adevaratul sens al cuvantului, sa poti sa faci Bine dar sa alegi sa faci Rau!


Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Salut! Ce nasoala chestie cu subiectul nostru.... Era foarte placut sa citesc aproape zilnic ce mai scriau mamicile. Eram mereu in fruntea paginei si acum caut mereu subiectul cu stelute si........ Parca e anormal sa lipsesca copilasii de ian-febr 2007 din paginile forumului. Acum nu se poate spune ca e un subiect foarte activ, se scrie dar foarte putin si nu are nici un farmec. E usor sa te muti pe alt forum dar parca nu e acelasi lucru, eu m-am obisnuit aici. Pacat ca asa sta treaba si s-a distrus un grup asa frumos.

poze 1
poze 2

Ramona si Larisa + Robert

Eu sunt Larisa si eu Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyf spune:

Salut, vreau sa revin si eu cu informatii pentru ca acum am revenit la serv si am net.Am nascut prin nastere naturala fara epidurala o frumusete de baietel de 3.250 de 52 cm cu scor de abgar 10 cu mult par :))care s-a nascut pe data de 13 febr intr-o zi de marti la ora 13:25 si se numeste Vlad-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_mvl spune:

Hello mamici.

Iaca mai sunt si eu p-aci. Va citesc din ce in ce mai rar ca deh, nu mai am timp cu maimutzica mea dragutza. Raspund si eu la catalog si cu uimire si parere de rau vad anunt ca fetele s-au mutat in casa noua.... Dar ce se intampla duamnelor, cine s-a suparat atat de tare de nu mai e loc pe DC? Imi pare rau ca mamicile au plecat si nu mai putem sa ne impartasim din experientele noastre si ale copiilor nostri, sa invatam una de la alta...
Incerc sa citesc din urma sa vad ce s-a intamplat.
Iulia mea pe 26 va face 7 luni si am inceput diversificarea de pe la 5 luni si jumate dar cam avem probleme cu scaunele, dar nu alea de mobilier. Nu stiam ce sa mai fac, si nu mai voiam sa pun supozitor la 2 zile ca sa faca, asa ca acum suntem numai cu san, lapte praf, suc de fructe si supa clara. Vreau sa o iau de la capat cu piureurile de fructe si legume pasate, sa vad ce ii face rau.
Sta bine in funduletz... se propteste batz in picioare de cate ori are ocazia... face mocutze super haioase... si nu ma lasa sa fac nimic, vrea sa stau si sa ma joc cu ea in permanenta... cum ies cu plange/urla ...

Hello duamnelor, nu se mai poate face nimic?! Lili, Liuda, Catalina, Messa, Aelita... si celelalte

V-am pupat si va "urmaresc" ...
Elena



Mergi la inceput