Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mamicile spune:

Parola la adresa de email comuna a fost modificata. Cine o vrea sa scrie aici o adresa de email.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

fermaschei@yahoo.co.uk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

Mai fetelor, s-a ales praful vad... cu tristete...n-am fost harnica la scris dar la citit rar pierdeam vreo pagina. Pacat, mare pacat.
Salutari tuturor si bebei sanatosi si voiosi.
Pt. moderatori: relaxati-va, luati-va o scurta vacanta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Ivona1977 sa stii ca si la noi s-a intamplat tot cam asa. A cazut Ami cu fata de covor...
A fost groaznic ca eram trei persoane pe langa ea.
Acum e ok, nu are semn sau cucui, doar noi am ramas cu sechele .
Faza asta s-a petrecut aproape identic de trei ori pana acum. Cred ca este o chestie prin care au trecut aproape toti copii. La noi, ca sa nu planga tare, tare, o luam din locul respectiv si plecam in alta camera ii dadeam cu apa pe fata si se linistea repede. (asta este un sfat de la un psiholog: sa iei bb-lusul din locul in care i s-a intampla ceva rau... ca uita).
Pupam bblina Ella sa treaca lovitura

Raluca si BB AMALIA (22.01.2007)
www.flickr.com/photos/9278662@N06/1012232072/" target="_blank">AMALIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Aaaaaa super faza cu babeta pistolara

Raluca si BB AMALIA (22.01.2007)
www.flickr.com/photos/9278662@N06/1012232072/" target="_blank">AMALIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Da Mihacarm ceasul rau pisica neagra

Raluca imi pare rau de Ami...Totusi sper ca Ella sa nu mai cada des...

Nu stiu daca v-am spus dar am dat anul asta examen de interpretariat romana-engleza prin iunie si ieri mi-au venit rezultatele, si am luaaat!!! Si inca bine de tot, 4 merite si o distinctie (examenul a avut 5 componente). Imi vine sa sar in sus de bucurie! Am primit acum invitatie sa ma inscriu la alt curs, sa ma calific si pentru interpretariat pentru politie (examenul pe care l-am luat era pe sistemul sanitar). Insa data asta ar trebui sa il platesc (anul trecut a fost finantat de Uniunea Europeana) si nu stiu daca pot sa ma lipsesc de £1000, plus cursuri o data pe saptamana, plus drumuri pe la Londra, Cambridge...Ma mai gandesc, oricum, ma simt alt om acuma, fata de servicul de kk pe care il fac, simt ca traiesc...Poate scap si de la serviciul ala, de, acum sunt interpret calificat si pot sa primesc mult mai multe joburi pe interpretariat...

Hai ca v-am innebunit de cap, iar sunt singura pe aici, la mine e 5 50, nu pot sa dorm...

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Si mie parola va rog la ivona_leontina@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Salutareee,va mai amintiti de mine?
Toata vara am lipsit,inca nu m-am mutat inapoi la casa mea si curand o sa ma mut,abia astept sa citesc despre voi si bb-ii vostrii ce mai fac ,cat au crescut.
Irina mea e bine ,creste, merge in 4 labe de rupe,trancaneste toata ziua.Nu pot citi acum tot, va dati seama nu am atata timp,cealalta mai mare incepe primul an de scoala...ocupata pana-n dinti,ce mai...
Mie dor de voi de mor.Pup pe toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

fetelor multi pupici

pupam mamicile si pe cei mai dragi bebici
Nadia de Lidiuta
o nastere cu miros de cafea 08.02.2007 url="http://b1.lilypie.com/40Lkp3.pngcum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleopiciu spune:

Tare rau imi pare de ce s-a intimplat....,chiar daca in ultimul timp nu am putut sa scriu ,dar incercam sa citesc printre rinduri....

Si eu vreu parola la adresa de email comuna, adresa maea este cleodobre@yahoo.com

v-am pupat!!!

Mergi la inceput