Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

multumesc frumos pentru felicitari, fetelor!!! sunt extrem de fericita de realizarea mea, pe de-o parte, dar cand ma gandesc ca mai stau doar o luna acasa cu matei imi vine sa plang sper sa ne adaptam, si eu si el la noul program.




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Felicitari Meg.
RB ,te rog...cateva retete mi-ar prinde foarte bine,dar cand ai tu timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

LA MULTI ANI Nicoletelor si Nicolailor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

La multi ani de Sf Nicolae!
Ati fost cuminti? A venit mosul la voi?


Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ei, noi ca noi, dar a venit mosu' la matei! l-am dus de manute apna la ghetutele pe care trona cadoul..evident , a fost mai intai atras de ghetute care au trebuit musai gustate...dupa care a scos singur cadoul din punga, l-a invartit nitel pe toate partile si a luat-o frumusel in 4 labe inapoi in camera




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

quote:
Originally posted by megbeng

ei, noi ca noi, dar a venit mosu' la matei! l-am dus de manute apna la ghetutele pe care trona cadoul..evident , a fost mai intai atras de ghetute care au trebuit musai gustate...dupa care a scos singur cadoul din punga, l-a invartit nitel pe toate partile si a luat-o frumusel in 4 labe inapoi in camera



Stie puiutul ca cel mai bine e acolo in teritoriul lui...
Roni inca n-a descoperit gustul pantofilor... e adevarat ca nici nu prea ajunge la ei....

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Puiut85j activeaza PM ca sa iti pot trimite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

off ce liniste pe aici....

Noi suntem bine..in alergare dupa Iarina,nu merge singura inca dar ma omoara...scotoceste tot..mi-a paradit si 2 butoane de la tastatura..e jale ce mai...

Ce faceti de craciun?



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicutz spune:

salut!

Felicitari megbeng!! E o mare realizare.
Noi suntem bine. Odette a fost racita si a avut febra mare si peste au venit dintii, plus o afta care s-a infectaT...saracuta. Dar acum e ff bine, iar in forma si super vesela.
Merge tinuta de manute, dar nu singurica. In 4 labe tot nu vrea, dar totusi merge taras pe coate. Se ridica singurica daca se tine de ceva.
Acum ne arata ce vrea si e tare incanaa cand ii dam ce a vrut. Ne arata apa cu degetul sau o jucarie si cand o primesate e ff fericita ca se face inteleasa.
Avem la activ 'mama', 'tata', 'dada' si altele care nu stim inca ce inseamna :)

Va doresc la toate un Craciun minunat,
Va pupam,
si Odette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babirusa spune:

Buna fetelor, sper ca e toata lumea bine. Mergem de sambata la Cluj, sa ne petrecem sarbatorile, abia asteptam. Din pacate nu stiu ce as putea sa-i dau lui bubu, ca lapte praf nu mai vrea decat cu gust de fructe. S-a interesat lumea pt. noi si numai laptele Fulga ar avea ceva, voi nu stiti nimic, si cat e asta de bun?
Va rog raspundeti repede...
numai bine!

Mergi la inceput