Analiza anuale gratuite

Analiza anuale gratuite | Autor: Dory232002

Link direct la acest mesaj

De curand am primit prin posta un plic pt. fetita mea care in octombrie va implini 2 ani de la CNAS, cu talonul pt. analizele gratuite.Inca nu am ajuns la medicul ei de familie sa intreb ce analize va trebui sa ii faca.Voi ati facut aceste analize? Despre ce analize este vorva?Stiu ca se fac in luna in care esti nascut, dar cand?, in ziua in care esti nascut sau toata luna respectiva porti merge sa le faci?
Va multumesc pt. raspunsuri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Poti sa le faci toata luna. Mergi la medic si iti scrie ce analize trebuie sa faca. Sunt cele uzuale, nimic deosebit. Problema e ca e cam aglomerat la laboratoare, pt ca sunt multi in aceeasi situatie. S-ar putea sa fii nevoita sa faci programare, depinde unde alegi sa le faci.

Ioana
15+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

Suni la medicul de familie sa-ti faca o programare. Te poti duce in orice zi a lunii octombrie.
In legatura cu analizele, medicul de familie va decide in urma unui consult ce trebuie facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

sa mai discutat aici.http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106212

Mergi la inceput