Scutece Libero

Scutece Libero | Autor: asteryaro

Link direct la acest mesaj

Sunt foarte contrariata. Folosesc Libero la Razvan de mai bine de 1 an. La ultimele 2 boxuri am constatat o diferenta considerabila. Sunt cu mult mai mari decat cele de pana atunci. Este vorba despre Libero Junior Mega Pack 13-20 kg XL.
Are cineva idee despre ce este vorba, ce-au facut, au schimbat etalonul???
Multumesc.

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Am patit si noi acum, cu ultimul pachet, am crezut intai ca mi se pare, dar aveam un scutec din celalat pachet si le-am comparat. Intr-adevar sunt mai mari! Mie imi convine, ca tocmai voiam sa schimbam masura.

Medeea, mamica de bebe Tea - 17 iulie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

si eu folosesc Libero de mult timp.

la ultimele 2 pachete cumparate am observat si eu ceva ciudat.Nu e vorba numai ca sunt mai mari,dar sunt...altfel.E alta croiala,partea din fata e mult mai lata.Nu-mi mai place cum stau scutecele pe copil.

La primul pachet am crezut ca am nimerit unul cu defect dar inseamna ca au schimbat "tiparul".Nasol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Aceeasi problema. Ba mie mi se pare ca sunt si mai proaste, asta dupa ce topaiam intr-un picior de bucurie ca am descoperit in sfarsit scutecul ideal... Am gasit un ambalaj vechi (ati vazut ca au schimbat si pozele de pe pachet) si ala era facut in Suedia. Asta nou e facut in Franta..... Io vreau "suedejii" mei inapoi!

Mergi la inceput