vizita urgenta ginecolog-help!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicole221 spune:

dupa ziua de astazi,imi promit solemn k o sa merg la ginecolog chiar de 2-3ori pe an..daca stau sa ma gandesc nu a fost atat de rau...insa totusi inca sunt nelinistita din cauza acelor puncte de grasime pt k nu tin minte sa le fi avut..si mai rau ma sperie faptul k sunt foarte multe,chiar si unele langa altele..in fine,insa eu totusi simt k ceva nu e in ordine si parca nu am fost multumita de raspunsul medicului,desi ar trebui sa fiu pt k mi-a zis k totul e ok.dar de ce nu mi-a zis nimic de secretii?mi se pare k nici macar nu s-a uitat sau o fi vazut el k in ordine?e normal sa nu zica nimic?k eu cred k aproape orice femeie are o infectie?eu scap asa usor?cred k o sa merg cat de curand si la un dermatolog insa,nu stiu ce sa fac mai intai:sa astept analiza papa nicolau si apoi sa merg la un dermatolog sau sa merg la dermatolog si inainte...nu stiu ce sa fac,asa k va rog sa ma sfatuiti in continuare....offf,cred k v-am zapacit si pe voi,mai aveti rabdare cu mine?in general knd nu sunt sigura de anumite lucruri,intreb foarte mult in stg si in dreapta,zapacesc pe toata lumea cu intrebarile mele..oricum datorita voua,celor kre mi-ati rasp si acestui site am primit raspunsul la intrebarile mele si nu pot decat sa va multumesc din suflet..va tzuk tare d tot!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu orice femeie are o infectie, stai linistita:))

eu pana la 27 de ani, trecuta printr-o sarcina, n-am avut niciodata nimic.Abia la 27 ani mi-a iesit prima data Pap 2, in loc de 1, si dr meu cica e de la schimbare de flora, nimic altceva.


stai linistita, du-te la medic de 2 ori pe an dacavrei, pt ca e bine sa-ti facasi o palpare a sanilor, pt eventuali noduli etc.
Palparea profesionala e f indicata.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nu avea ce sa-ti spuna doctorul de secretie , aia ii spui tu daca e abundenta sau nu .
daca ti-a facut control cu valvele si nu ti-a spus ca ai candidoza e ok .
Astepti rezultatul de la lama si dupa te duci si la dermato .
Punctele alea sunt OK , chiar , tu nu te-ai uitat niciodata spre zona aia?

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?albumId=100560422

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Aoleu, mai Nicole, cum mai sa nu ai punctele alea? Nu stiu cum se numesc in termeni de specialitate, dar te asigur ca sunt normale. Acum te descoperi pt prima oara?!

Ioana
13+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole221 spune:

pai eu m-am uitat prin zona,dar nu tin minte sa fi avut atat de multe,d'asta m-am si speriat atat de tare..avand in vedere k nu fusesem pana ieri la ginecolog,m-am gandit k ceva nu este in ordine,plus k mai citisem cate ceva p net si ma gandeam la tot felul de prostii,insa acum pot sta linistita!!!

Mergi la inceput