catalog Yves Rocher (2)

catalog Yves Rocher (2) | Autor: carrie

Link direct la acest mesaj

YR 1

mie mi-au zis la telefon ca acest ultim catalog va fi valabil mai mult timp.

mie imi place f mult crema ptr maini cu arnica si demachiantul Inositol cu scub, e super!

Cristiana cu bebica si gagalicea Theodora Alexia ( aproape 4 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

quote:
Originally posted by catalina87
eu am comandat catalogul YR de pe internet si nu sunt sigura daca o sa vina....a mai facut cineva comanda asa?



Eu l-am comandat de pe net, a ajuns in ~ 15 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina87 spune:

Multumesc pentru raspuns rallSi daca nu te deranjez....poti sa imi recomanzi o crema pentru ten gras de la YR?Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Catalina, nu am cumparat creme de la YR, insa pot sa iti recomand alte produse fff bune de la alte firme (mai ales daca ai si acnee)
- Clean AC de la Avene
- Sebium Cream sau Sebium H20 de la Bioderma.

Sau poate te ajuta alte fete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina87 spune:

Multumesc oricum ralldar ce produse de la ei ai folosit?te rog sa imi zici si mie ca sa imi fac o idee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

catalina crema pentru ten gras la YR eu am folosit si folosesc gama BIO SPECIFIC REGULATION , crema, lotiune, sunt f bune, intr-adevar secretia de sebun se diminueaza vizibil, pe timpul iernii era chiar prea uscata fata deja si am luat o alta crema mai grasa , cel putin la mine asa a reactionat pielea ......

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina87 spune:

quote:
Originally posted by andanii

catalina crema pentru ten gras la YR eu am folosit si folosesc gama BIO SPECIFIC REGULATION , crema, lotiune, sunt f bune, intr-adevar secretia de sebun se diminueaza vizibil, pe timpul iernii era chiar prea uscata fata deja si am luat o alta crema mai grasa , cel putin la mine asa a reactionat pielea ......

ANDANII



Iti multumesc din suflet pentru sfat....e un chin pentru mine,mai ales vara...am tot incercat tot felu de creme dar....fara nici un efect sper sa ma ajute cu ceva....iti multumesc,esti o scumpa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Are cineva nevoie de pliantul acela de la YR?
Am doua si pot oferi cu placere, daca cineva are nevoie sa comande ceva din ele!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Pina la urma catalogul de la ei cit este?
Acela mic, cu 4 fituici?
Asa mic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

am primit si eu primul pachet de la ei sambata.la mine a durat 10 zile pana sa primesc. mi-am luat cremele antirid pro retinol, si un ser antirid de la serum vegetal.deocamdata pot sa zic ca-mi place cum intra in piele, sper sa se vada si rezultate.am mai luat un gel de curatat fata de care sunt multumita si am primit cadoul o geanta bej dar care m-a cam desumflat, ca pe internet se vedea super, iar cand am primit-o am vazut ca e din panza si culoarea nu e cum se vedea, plus inca 3 mostre la un fond de ten, gel de ochi cu efect de lifting si la un gel de dus. maine cred ca primesc si catalogul.

spuneti-mi ati incercat crema pentru picioare ? e buna? eu am niste calcaie crapate, si oricat le ingrijesc tot sunt aspre.


pafumuri ce ati folosit de la ei si v-a placut?

aaaa si voiam sa va mai intreb, rimelul pentru volum de la Luminelle chiar da volum?eu vad periuta intr-o brosura si nu mi se pare ca e alea de la rimelurile pentru volum care le am acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merdeneaua spune:

Fetili, vorba lui Badea: traim in Ro si asta ne ocupa tot timpul. Am dat comanda acum 2 luni(!!!) de vreo 3 geluri de dus, un sampon pt par vopsit si un inositol cu scrub cu capac albastru (scuzati ignoranta). Bonus: 3 genti din talciok bleu, 4 mostre de parfum si o crema de corp roz cu sclipici. Gelurile sunt minunate, scrubul de fata, idem iar samponul e cadou pt o matusa. In afara de faptul ca astepti 2 luni de zile sa dai un cadou retroactiv (din comanda) ar mai fi ceva de reprosat: ambalajul, fratilooor, cumnatilooor! O cutie mizerabila din carton plina cu goodies. Rusinica! Si ca tot romanul nu renunt: mai bag o comanda, asa, de dragul artei. Cred ca sunt un pic masochista. Pan' la iarna o ajunge ea! Pe jos si tot ajunge! Hai ca m-am intins la scris ca guma.

Babai

Mergi la inceput