A doua liniuta f f f pala...

A doua liniuta f f f pala... | Autor: numeioana

Link direct la acest mesaj

Nu stiu daca sa ma bucur sau nu. Cred ca e inca prea devreme, dar am avut aseara o a doua liniuta abia perceptibila. De dimineata am facut un alt test (Z22 abia) si liniuta a iesit din nou, tot fff pala. Ambele teste au fost Barza Gold, care se pot face cu 4 zile inainte de CM.

Voi ce ziceti?

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eu zic ca e pozitiv, si abia astept sa ne dai confirmarea ca sa te felicit "oficial".

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Ioana si eu zic la fel. Daca au aparut liniutele la teste, nu cred ca mai e cale de intors.
E acolo

Eu am avut liniuta pala la 2 zile de intarziere si test negativ la 3 zile de intarziere. Si rezultatul il vezi la semnatura, asa ca felicitari !!!

19+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

felicitari si bine ai venit printre burtici !

daca a doua liniuta apare , indiferent cat de pala este, atunci esti pe lista viitoarelor mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

pai normal dragutza ca esti!nici nu ai idee cat ma bucur,poate alte fete nu stiu de ce e asa bucurie mare pe capul meu,dar noi stim de ce.te pup si iti doresc tot binele din lume!

19+ cu si unsurpriza


-IRINA-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Eu zic ca esti! Si la mine liniuta a fost super pala! Dar daca este ,este! Felicitari!!!

MADA 29+, cu Emily

Noi doi+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Cred ca e cazul sa te felicitam! Eu am avut vreo 4 teste cu liniuta foarte pala si acum am ditamai burtoiul.

Rox 28+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Felicitari !
O sarcina usoara si frumoasa



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol31 spune:

Felicitari!!!! din punctul meu de vedere nu exista nici un dubiu, esti insarcinata! si eu mi-am facut 3 teste cand mi-a intarziat menstruatia si la toate 3 cea de-a 2 -a liniuta era foarte pala. am repetat testul dupa vreo 10 zile si deja liniuta se vedea bine. sa ai parte de o sarcina usoara si de un bebeu sanatos!
asteptam oricum confirmarea
27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc din suflet! As vrea sa cred... Oricum sper, dar ma gandesc, nu e prea devreme sa iasa in Z22?
Sper sa va anunt in cateva zile ca am vazut o liniuta la care nu trebuie sa ma mai zgaiesc cu lupa

Sunt fete care au facut testul asa devreme si a iesit a doua liniuta?

Irina, ai deja un baietel si o surpriza mari in burtica! 19 sapt! Wooow, ce mai trece timpul!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

pe masura ce sarcina se fixeaza mai bine in uter si va creste concentratia de hormoni, a doua liniuta va deveni mai clara, mai "puternica" mie de obicei in z34 - 35 imi aparea faimoasa liniuta.

sarcina usoara si un bb sanatos!!

Andries

Mergi la inceput