Indragostite de medicul vostru

Indragostite de medicul vostru | Autor: madalina74

Link direct la acest mesaj

Cate dintre voi s-au indragostit de medicul care le-a tratat? Cand? Cum? In ce imprejurari? Fiti curajoase si povestiti-ne!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Eu nu prea am avut ocazia...cä erau toti nasparlii...iar ca ginecolog, am ales mereu numai femei...
Singurul misto, a fost cind l-am näscut pe Alex, in Ro...era tinerel, bine fäcut si cind l-am väzut cä e bärbat, imi venea sä plec acasä de rusine....dar nu am avut ce face!!!...si de indrägostit nu mai era timp, cä aveam alte probleme....intr-un sfert de orä, l-am näscut pe Alex si m-am uschit repede de acolo...ce am reusit sä-i spun, a fost sä nu mä taie, dar era deja prea tirziu, deja mä täiase si eu nu simtisem nimic...mi-a explicat cä dacä mä rup este mai greu sä se vindece...in sfirsit, m-a cusut asa de bine la loc, cä dupä vreo lunä, cind am avut primul contact sexual cu sotul, am cam avut probleme cu "introdusul"...cred cä sotul era in al nouälea cer!!!...hihihi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Ce sa ma-ndragostesc de-un mos? Poate daca era Banderas. A nu! Brad Pitt
Si mai ales cand imi spunea ca nu se poate cezariana ...

Mai fetelor da` usor va mai zboara inima .... una doo Hop, tzac -pac!




Adela & Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleur spune:

Poate de profu' de filosofie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Eu merg, de regula, la doctorite si nu la doctori.Asa s-a intamplat, n-am ales anume.Dar aveam in Ro un ginecolog barbat, cel mai bun medic din oras.Un tip tare fain si un medic extraordinar.Nu se pune problema de indragostit ca-s om cu capul pe umeri dar il admir pentru ceea ce este.Si mi-a zis ca si el pe mine .

Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Adela, tzac-pac, tzashti-bashti...
Ancuta e "indragostita" de doctorul ei pediatru, cum apare vreun tip tinerel cu ochelari la televizor, cum incepe: "ota-i nenea docu, nenea Baciu.."
Vilma si Anca (2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Eu m-am indragostit demult de dentistul meu, care, se pare ca si el se cam indragostise de mine caci de fiecare data cand venea prietenul meu cu mine imi spunea ca "a venit catelul doamnei"! Eram oricum rusinata de faptul ca-mi vazuse "Super" dantura si m-am gandit ca mi-ar tine prea multa teorie pe aceasta tema asa ca........mi-am schimbat dentistul desi regret si acum ca era excelent in meseria lui si culmea foarte tanar (27 ani!).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Mai demult, cand eram burlaca am suferit o operatie ortopedica. Erau doi chirurgi. Unul batran si acru, sef de policlinica si asistentul lui tinerel si frumusel Dar si mie imi era rusine la gandul ca cine stie ce oi fi facut in timpul operatiei cu tuburile ale abagate pe gat si inconstienta timp de cateva ore, Oi fi horcait?

LAURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danac spune:

Hi-hi-hi!Si noi avem un medic pediatru tanar si dragut!
Asa ca ne ducem cu placere la consultatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruscus spune:

eu sunt indragostita pana peste cap de ginecologul meu
e un tip minunat, tot ce as dori de la un barbat, e tandru, intelept, bland, destept.........
m-a ajutat sa aduc pe lume o minune de copli, care intr-un fel seamana cu el

sunt bolnava de drogoste!

il iubesc cu toata fiinta mea .........
si stiu ca si el ma iubeste la fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by ruscus
care intr-un fel seamana cu el




Mergi la inceput