Zmeura

Zmeura | Autor: speel

Link direct la acest mesaj

Salut.Se gaseste zmeura congelata in Ro?Daca da vreun nume de supermarket unde as putea gasi?Multumesc frumos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Cu cateva luni in urma am vazut in Metro, congelata.
Am vazut si la un mag. de cartier, tot congelata.
Din motive de pitic mic personal nu mai ajung prin supermarketuri dar cred ca o sa gasesti in marile mag. chiar si in cele de cartier bine aprovizionate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Se gaseste la toate hypermarketurile la raionul de "congelate". Eu am luat si de la Cora, si de la Carrefour, de la Metro

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Multumesc frumos pentru raspunsuri.Ma bucur nespus ca se gaseste dar din pacate in Galati nu se gaseste la nici un market.Sa explic putin ca sa m-a fac inteleasa.Urmeaza sa vin acasa si baiatul meu nu maninca fructe fara zmeura.Adica sucul de fructe daca nu are aceasta zmeura nu-l bea.Si am rugat-o pe mami a mea sa caute in Galati zmeura.Nu a gasit nicaieri.eu as lua cu mine de aici sau din Bucuresti insa zmeura se toflogeste in 10 min.M-am mai gindit la o idee,sa rog pe mami sa intrebe la serviciul aprovizionare daca poate face o comanda de zmeura congelata,avind in vedere ca voi ati spus ca in Bucuresti este la aceleasi marketuri care sunt si in Galati.sper sa functioneze,acum mie imi trebuie numai 2 kg,poate ca nu aduc asa o cantitate mica,dar macar incercam.Multumesc oricum pentru raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Gasesti la metro langa inghetate, au cutii cu fructe de toate felurile congelate sau daca iti e mai aproape selgros.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Alinam,multumesc frumos frumos pentru informatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pai mai e nitel si incepe sezonul celei proaspete, daca n-o fi inceput deja. Ia mai bine trimite pe mama ta in piata si poate gaseste acolo proaspata.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput