Un alt inger, Mihai

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Condoleante, Ingres !

Mihai, Dumnezeu sa te odihneasca in pace !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Condoleante, Ingres !

Mihai, Dumnezeu sa te odihneasca in pace !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sincere condoleante



Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Condoleante, Ingres !

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Sincere condoleante si de la noi, Ingres! Desi nu am scris nimic pana acum, am citit cu sufletul la gura, mereu...si mi se rupea inima de durere... Nu am stiut niciodata ce sa-ti zic, cum nu stiu nici acum. Pentru ca imi imaginez cat de mare e durerea ta...ma doare sufletul rau...atat pot sa-ti spun. Azi ar fi implinit 16 ani, iar eu nu pot decat sa pestrez un moment de reculegere in memoria acestui ingeras....

Ianca Nasturica
Poze mai vechi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii
Dialoguri strumfesti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly30 spune:

OOOf e groaznic sa pierzi pe cineva drag.Nu poti exprima in cuvinte ce sentimente te trec.Condoleante, draga mea,si fii tare, insa stiu ca nu te mai alina nimic, daramite cuvintele...
Suferim acelasi cumplit moment, al pierderii fiintei iubite si ma rog la Bunul nostru Dumnezeu sa ne dea putere sa trecem mai departe.
Traiesc cu speranta ca ingerasii nostri ne vegheaza si ne ocrotesc prin forte mai presus de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Va multumesc frumos penru toate mesajele.
va doresc sa aveti parte doar de imliniri, sunteti minunate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Copilul meu frumos si scump, de trei zile ochii nu mi se usuca, astazi e ziua in care m-a binecuvantat Dumnezeu sa te aduc pe lume...ai fi implinit 21 de ani. Am fi fost atat de fericiti...
Durerea in inima mea este la fel de vie ca in ziua incare te-am pierdut, Mihai. Nu am reusit sa accept despartirea de tine...Iarta-ma, te iubesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Stiu, cuvintele sunt de prisos caci nimeni si nimic nu te poate alina ... in seara asta sunt cu gandul la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Iti multumesc,chuny! Intradevar, nimic nu ma poate alina...

Mergi la inceput