Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hello! Eu parca imi amintesc ca am postat dupa nastere, dar vad ca nu e trecuta in listutza, deci imi exprim din nou maaarea admiratie si incantare vizavi de dr Zorela-Adriana Sgarbura, de la Filantropia.
Am nascut cu ea in noiembrie 2005, este extrem de profesionista, mi-a facut o impresie foarte buna si daca ar fi sa mai fac bb 2, numai la ea as apela.

Am vazut de asemenea pareri negative despre Magdalena Dorobantu, clinica Medicover. Subscriu la aceste pareri. Am urmat si eu un tratament la ea si m-a dezamagit total. Asta se intampla acum muuulti ani de zile - cam 6-7, dar vad ca din pacate rezultatele ei nu s-au imbunatatit, ba din contra.


Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

vreau sa-mi laud si eu dra. Nicolicea Victoria de la Municipal.nu le avea at cu ecografiile dar de fiec data cand punea mana stia ce urmeaza. Mi-a spus fara eco si greutatea probabila si fix ziua cand am nascut.Si amabila in general.cam aglomerat era pe atunci dar acum are si un cabinet particular.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Salut !

A auzit cineva sau a fost cineva la dr Anca Cioltei ? Am inteles ca nu profeseaza la vreun spital, doar la cabinetul personal...

mersi mult !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Boo si unde vei naste? la cabinetul particular sau la spital cu un alt dr recomandat de ea sau la nimereala?

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Fetelor, stiti ceva de dr. Andreea Pindaru de la Elias, mie mi s-a parut ok si as vrea sa merg cu ea in continuare, daca stie cineva ceva astept, mersic mult

Louiza 12s +
http://bd.lilypie.com/vkuap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna fetelor !

As dori sa-mi recomandati un dr. ginecolog din Cluj intr-o problema legata de rana pe col . Va rog sa-mi scrieti si nr. de telefon si adresa , eventual daca cunoasteti si programul de la cabinet particular .
Mentionez ca sunt din localitatea Zalau si tare bine ar fi daca ar avea cabinet particular cu program dupa-masa , dupa orele 16 .
Va multumesc si astept raspuns de la voi !

albumele noastre

vacanta in Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madina71 spune:

dr. Lemnete Gabriel -Polizu...am nascut cu el natural si pot sa zic ca mi-a insuflat curaj cu toate ca un medic din localitatea mea imi spusese nici sa nu incerc sa nasc natural....
Nota 10....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

buna ziua! as vrea si eu sa ofr o serie de informatii pentru fetele care ar putea fi interesate. Eu am nascut la maternitatea din Galati, si am intalnit numai doctori buni, dintre care vreau sa-i laud in special pe doi intre ei.
Este vorba de dr. Alina Calin, care mi-a urmarit sarcina, sau cel putin ultima parte a ei. Este un om extraordinar, tanara, draguta, mereu cu un cuvant de incurajare si cu un profesionalism deosebit. O recomand cu cea mai mare caldura.
Si vreau sa va mai spun de dr. Soloviev pe care l-am intalnit in maternitate, cu dumnealui am nascut. Si dumnealui ii datorez foarte mult, poate chiar viata fetitei mele. Cu inima deschisa vi-l recomand si pe dumnealui.
Iar la maternitate profeseaza si dr. Iuschievici, despre care doar mi s-a spus ca este foarte bun. Eu nu am avut probleme la care sa intervina dumnealui, insa in caz de complicatie, chiuretaj sau mai stiu eu ce alta problema aparuta la nastere, dumnealui are o mana de aur.

Multumesc.

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rdumitras spune:

Buna fetele, tocmai m-am mutat in Bucuresti si doresc o recomandare. imi doresc sa fac un bb, insa vreau sa am o sarcina urmarita, de aceea apelez la voi.
As mai avea o dorinta, un medic cu cabinet particular, caci imi este greu sa umblu prn spitale, plus ca ma infior numai cand ma gandesc la ele.
Multumesc, Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Nu stiu daca am postat unde trebuia, sunt foarte interesata de clinica din Szeged. A fost cineva acolo?

Mergi la inceput