Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

(10 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 32
manuelutza77
manuelutza77

63 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna,din Timisoara o recomand pe doctorita cu care am nascut eu f.f.buna Todorut Florina spitalul Odobescu ,si la cabinet pe Brancoveanu GYNCLINIQ (un cabinet de lux).

Manu -mami de Karina 7 .01. 2001.si Bogdan 15.03.2008
Mergi la inceput
mussette
mussette

138 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mussette un Mesaj Privat  Reply with Quote
stiti ceva despre dr Mihaela Streiu (Sp Filantropia)? Nu ma intereseaza pentru urmarirea unei sarcini

multumesc
mussette

Mami de Pisoias Bogdan
Mergi la inceput
M_Alexa
M_Alexa

49 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiM_Alexa Adauga semn de carte la raspuns Trimite M_Alexa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui ingeras70

m.alexa,spune-mi te rog,unde lucreaza aceasta dr.Nica?

Salut!
Eu stiu ca lucreaza la AL MEDICA BERLIN, in Ploiesti. Nu stiu sa mai lucreze la un alt cabinet. Adevarul este ca nici nu am intrebat.
Stii ceva de dansa?

"Rasul este ca stergatorul de parbriz, nu opreste ploaia dar te ajuta sa iti vezi de drum"
Mergi la inceput

CrisaPanaet

37 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiCrisaPanaet Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna tuturor!
de Dnul dr Uscatescu (nu stiu cel de-al doilea nume) din Bucuresti, site cineva ceva?

Multumesc!
Nu stiu la ce spital este..:(

fantaghiro

3 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
buna,as vrea sa trecem pe lista un medic f bun din arad cu care am nascut o scumpete de baietel prin operatie cezariana ,madicul se numeste sendroiu radu
Mergi la inceput

rammy_79

131 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luirammy_79 Adauga semn de carte la raspuns Trimite rammy_79 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna, sunt noua pe forum si vreau sa adaug la lista facuta de tine cateva observatii, dar nu inaite de a-ti multumi pt ea.
Dr ginecolor CERNAT este cel mai incompetent medic pe care l-am intalnit pana acum.
Am fost la consult la dansa pt ca eu si sotul meu incarcam de aprox 2 ani sa concepem un bebe si nu reusim.
Nu am avut nici un fel de probleme pana la aceasta consultatie. Mentionez ca am ajuns la ea la indemnul unei cunostinte. Am fost la cabinetul dansei (privat), unde conditiile sunt execrabile, imi puneam intrebarea la care ulterior am si gasit raspuns: daca ustensilele ei sunt dezinfectate asa cum trebuie. Raspunsul este clar NU. Fiind foarte multe paciente pt ca este avara dupa bani, la un moment dat nu sunt sterilizate. Fiind ultima pacienta nu s-a mai sinchisit doamna sa sterilizeze ceva. Asa ca m-am ales pe suma de 100 RON cu un "frumos virus" TRICHOMONAS.
Sfat: NU VA DUCETI LA ACEASTA DOAMNA, altfel riscati sa va intoarcei cu cine stie ce virusi. Cabinetul dansei este infect, iar de profesionalism nici nu se mai pune in discutie.
Asa ca in loc sa fac sex pt a concepe un copil, pe care mi-l doresc din tot sufletul, stau sa ma tratez de bacterii.

Mergi la inceput
unombun
unombun

669 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite unombun un Mesaj Privat  Reply with Quote
draga rammy,uite ca suntem din acelasi oras si eu caut doctori responsabili in urbea natala.La televizor,pe local,l-am vazut de citeva ori pe dr.Boeru,managerul maternitatii.Omul a raspuns fair-play la intrebari dificile,se pare ca ar fi profesionist si pacientele sunt multumite de dinsul(inclusiv cele din iasi,unde a profesat initial).Mai ramine de gasit cabinetul dinsului sau de cautat la maternitate.Am inteles ca ar fi bun si un anume dr.Sirbu,pe la Schuler,sau cei de la Maternitatea din Cimpina.Daca afli ceva bun scrie-ne,sintem atitea doritoare de medici buni.Multumesc.
Mergi la inceput
Lori_75
Lori_75

49 Mesaje
Despre dr.Horhoianu de la Spitalul Universitar am auzit lucruri foarte bune. Cunosc citeva persoane care au fost la el si au avut numai cuvinte de lauda. Sefa, mea s-a operat la el si a spus ca este extraordinar.
Ba chiar i l-am recomandat unei prietene din Timisoara care a fost diagnosticata cu cancer la sin. Toti medicii la care a fost au spus ca trebuie extirpat sinul, iar dr.Horhoianu, a operat-o printr-o metoda proprie si nu a fost nevoie de extirpare.
Mergi la inceput
ade_dulciika
ade_dulciika

3 Mesaje
Din Oradea dr. Simon e fff bun, dar si Chitulea. Din partea mea, amandoi au 10. Mama mea e pacienta dr-lui Simon si spun sincer k e un medic si un om super care se ocupa super de pacientele lui si pune suflet in ceea ce face. Dak toti medicii ar fi ca el, ar fi super. Si eu am fost la el la control pt. prima oara si s`a purtat super cu mine desi tremuram de frica
Mergi la inceput
andreea_cc
andreea_cc

27 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandreea_cc Adauga semn de carte la raspuns Trimite andreea_cc un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna fetelor!
as vrea sa va recomand si eu un medic, dupa parerea mea un om foarte devotat profesiei sale si cu multa intelegere pentru paciente.
este vorba de dr. Popa Brutus din timisoara. am nascut ambii copii cu el si e un om extraordinar.
Mergi la inceput
Pag. din 32 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com