Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

(10 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 32
minoki
minoki

25 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna ziua!
Pot sa recomand pe dr.Aursulei Dragos din Iasi ,spital Cuza Voda.
Este medicul meu de 5 ani si am avut numai rezultate bune cu domnia sa.
Mergi la inceput
adaca
adaca

960 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adaca un Mesaj Privat  Reply with Quote
Desi nu sunt din Timisoara, am nascut acolo si il recoman celor interesate pe dr. CRAINA MARIUS(Spitalul Bega) caruia cred ca i se potriveste zicala SA FI OM II LUCRU MARE - Un dr. deosebit, comunicativ, care intradevar isi practica meseria asa cum trebuie.

As dori daca se poate sa fie si el trecut pe lista.

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES

GAZELE MELE

Editat de - adaca on 30/01/2009 21:56:59
Mergi la inceput

IonescuOana

859 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite IonescuOana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu o recomand pe doctorita Luminita Enache de la Sitalul de Urgenta Floreasca, este acolo diminetile intre 8 si 12 si face garzi si la Euroclinic. Este o placere sa stai de vorba cu ea si sa-ti urmareasca sarcina, este o adevarata profesionista atat la consultatii cat si la ecografii

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!
Mergi la inceput
melany72
melany72

1059 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite melany72 un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MirelaIulia

buna,
am si eu nevoie sa imi recomandati un medic ginecolog in bucuresti unde sa se poata face si o eco 3d.Sora mea este insarcinata in 3 luni,si in loc sa ia in greutate a ajuns de la 49 de kg initiale la 45 si este tot in scadere.
mersi

Eu zic sa mearga urgent la un consult...la orice clinica mare de gineco sau gen Medlife...gasesti un medic bun sa o consulte.

Trebuie sa vada neaparat de ce scade in greutate...

Sanatate multa si o sarcina usoara.
Mergi la inceput
carmenf
carmenf

5 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
CINE POATE SA-MI RECOMANDE UN MEDIC SAU O CLINICA SPECIALIXATA IN PROBLEME DE ENDOMETRU.IN BUCURESTI .
Mergi la inceput
kiki1970
kiki1970

89 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kiki1970 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Daca intereseaza pe cineva un medic super bun in Bucurestii Noi sau la Spitalul Militar este d-na doctor Mariana Serban. Foarte draguta si un medic foarte bun.

Editat de - kiki1970 on 14/04/2008 11:51:42
Mergi la inceput
Miky-ea
Miky-ea

905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Miky-ea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna!As dori sa stiu daca stiti ceva d-na doctor Prosii..
Mergi la inceput
Miky_Ria
Miky_Ria

12 Mesaje
Buna, as dori sa il recomand pe dr. Popa Zoran de la maternitatea Bega din Timisoara. Eu am nascut cu el in 2006 prin cezariana, mi-a supravegheat toata sarcina... este un om extraordinar! si mie mi-a fost recomandat de cunostinte. cand am mers la el era medic rezident ultimul an (cred). Il recomand cu toata increderea si din toata inima.

bmiky
Mergi la inceput
mitumac
mitumac

536 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimitumac Adauga semn de carte la raspuns Trimite mitumac un Mesaj Privat  Reply with Quote
m fost si eu la dna doctor, si stiu ca se poate naste doar la euroclinic cu ea.

http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/
Mergi la inceput
mitumac
mitumac

536 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimitumac Adauga semn de carte la raspuns Trimite mitumac un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IonescuOana

Eu o recomand pe doctorita Luminita Enache de la Sitalul de Urgenta Floreasca, este acolo diminetile intre 8 si 12 si face garzi si la Euroclinic. Este o placere sa stai de vorba cu ea si sa-ti urmareasca sarcina, este o adevarata profesionista atat la consultatii cat si la ecografii

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!

Nu stiu de ce nu a aparut mesajul initial.
Deci....se poate naste cu dr Enache in afara spitalului Euroclinic???

http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/
Mergi la inceput
Pag. din 32 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com