Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carm3n spune:

salut.
probleme deosebite eu nu am sau cred ca nu am :). vreau sa merg la un control de rutina ( nu am mai fost de mai bine de un an ) si nu prea stiu unde sa merg. din motive obiective am renuntat la ginecologul la care mergeam. inainte de el am incercat n doctori si sunt satula de pareri mai putin medicale si tratamente la afectiuni care nu exista.
dr badea de la municipal are cabinet particular? stie cineva numarul de telefon? alte sugestii?
multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burtika spune:

salutare mamici, am si eu o propunere pt listuta, doctorita cu care am nascut pe 28.07.07 , o adevarata profesionista de care am fost foarte multumita : dr. CIRSTOIU MONICA de la Municipal. Tot respectul pentru astfel de oameni.

lacramioara (burtika) mamica de Iris Maria (28.07.07)
http://community.webshots.com/user/lacramioaraD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maia_baba spune:

BUNA MAMICI SAU VIITOARE MAMICI!!!
DE CIND TOT COLOND ACCESTE FORUMURI NU AM DAT DE DL DOCTOR EPURE ALEXANDRU DE LA CARITAS.
IMI POATE SPUNE SI MIE CINEVA CEVA DESPTR DL DOCTOR SAU DESPRE SPITAL,PT CA TR SA NASC ACOLO!!!!
VA ROG MULT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raduclaudia spune:

dr OCTAVIA CIUREL - SP. CANTACUZINO

O recomand cu placere tutror viitoarelor mamici si femeilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.d spune:

buna mamicii!sunt din ploiesti si-mi caut si eu un medic bun , momentan merg la dr.topolog.imi puteti spune ceva despre acest doctor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianayo spune:

Buna fetelor.
Am nascut si eu de curand 20.01.2008 cu Dr. Dan Deva Virgil.... este un doctor de nota 10+. Lucreaza la maternitatea Giulesti.
Am inceput sa am contractii de pe la ora 21 si la ora 00.10 am sunat dr....vreau sa va spun ca am urcat in masina si m-am indreptat spre spital. Doctorul a ajuns odata cu mine la spital si a stat toata noaptea alaturi de mine + vorbe bune + vitamine.
Am nascut extraordinar de usor .... datorita doctorului DAN DEVA ... am un baietel sanatos .
Doctorul DAN DEVA este extraordinar ...sunt pacienta lui de 4 ani de zile si niciodata nu m-a dezamagit.
P.S. : Este un dr. tanar si fff dragut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Dak la prima nastere am recomandat din suflet dr. Dachin din Braila, acum din toata inima il recomand pe dr. Catalin Petru Haiduc de la Filantropia - Bucuresti. Am nascut pe 29 ianuarie pe bebe Tudor prin ceza cu epidurala. Ca medic nota 10, ca om...nota 20! A fost extrem de delicat, grijuliu atunci cand am avut probleme de sanatate (nu cred ca sunt multi doctori care vin duminica dimineata sa vada cat de mari sunt edemele, care te suna postoperator sa stie cum te simti).
Despre Filantropia ... curat, personal amabil, ordine, program strict de vizite. Bravo dr. Peltecu pentru schimbarea in bine a acestui spital!

mami de Ozi si Tudorash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_s spune:

Din Timisoara, la sp. Odobescu medicul Murariu Alin. Miiiiii de aprecieri!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns whitefox84 spune:

dupa mine si alte mama,dne si dre cel mai bun ginecolog este dr TAREK ABDOU de la spitalul GIULESTI,este incredibil de bun,sufletist si nici nu se compara cu altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

io pot sa va recomand cu multa caldura pe ginecologul cu care am nascut io.Il cheama NICOLAE POIANA si este profesor dr conferentiar!Super!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput