Informatii utile Constanta (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Angelique, ma bucur enorm, esti graviduta!!!!Bravo din toata inima, felicitari, sarcina usoara si bebe sanatos!Lasa incolo testele si fa-ti bHCG si apoi,cam cand crezi tu ca ai macar 3 saptamani de la conceptie[la tine cu ciclul era cam greu,ca e neregulat],fa echo,altfel nu se vede.

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

madaluta, e un scump Darius, e o papusa!Dar pare cam oripilat de "tanti"Luciu;cred ca isi pune intrebarea daca intr-adevar chestiile alea sunt pline de laptic pentru el...

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

AngeliquedeS FELICITARI IUBITA !! O sarcina usoara si fara probleme si incearca sa crezi, dupa 7 teste pozitive, sigur esti graviduta! Ca sa te convingi mai bine, asa cum spuneau si fetele dinaintea mea, e bine sa faci beta HCG, pentru ca la eco oricum s-ar putea sa nu se vada, e prea micutz inca. Felicitari inca o data!!
Maria08 ce mai faci iubita???

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Madaluta,!Nu te-ai suparat ,ca esti o draguta si ca ai un simt al umorului f. dezv...Cum au reactionat fetele de la Fulguleti?
Angeliquedes,ce vesti mai ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Lulu77,ti-am raspuns la p.m!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

angelique: nu ne mai spui nimic????ce ai mai facut? cum te simti???

mamacita:as vrea eu sa fie asa oripilat si cand va fi mare...dar tare ma tem k va fi invers....

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

angeliques,unde esti?ai rezolvat ceva cu echoul?
eu te urmaresc din umbra.asteptam vesti.

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna seara, iubitele mele!

Nu v/am mai povestit nimic fiindca nenorocitul asta de calculator tocmai acum s/a trezit sa se strice si abia acum a plecat de la noi baiatul care l-a reparat si direct la forum m-am repezit!

Vreau sa va spun ca am fost ieri la eco la dna dr. Ciufu, care e o scumpa si a inteles toate temerile mele si moticul pentrru care vreau sa fac eco sa ma conving. Este sarcina!!! Si vreau sa va spun ca nu suntem micuti deloc, tot sacul are 1,5 cm si avem 6 saptamani si trei zile!! Eu oricum am facut testul in ziua 38 a ciclului, asadar banuiam ca daca era sarcina nu era tocmai mica mica. este bine, este prins sus de tot, colul este inchis si nu mai am nici un chist pe ovare. Asta chiar ca m-a lasat cu gura cascata.

Va implor incercati si voi tratamentele homeopate ca uite ce rezultate au dat la mine. Doamna dr. Lutzescu lipseste saptamana asta dar innebuneam de grija.

Va multumesc din sufet pentru toate urarile.

Madaluta, am ras cu lacrimi de poza lui Darius, mai ales expresia fetisoarei lui cu ochisorii holbati la maxim....

Va pup dulce, dulce!!!!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...
Marea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Angeliquedes, felicitari!! Sarcina usoara si fara griji iti doresc!
Ce tratament ai luat pentru chisturi. Am si eu mai multe mici si cate unul mare pe fiecare ovar si doctorita mea zice ca nu ovulez. Deja de o luna si putin iau extracte de cocaz negru si zmeur, capsule cu napraznic...

Tu cu ce ai scapat de ele? Imi pare rau ca te tot intreb, dar nu mai am rabdare sa caut acum la toate subiectele. Te rog, ajuta-ma! Sunt la capatul puterilor!


Scuzati-ma ca am scris la subiectul asta desi nu sunt din Constanta... Dar vin in fiecare an la mare...se pune??

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merdan spune:

angeliquedes desi n-am mai intrat de ceva vreme pe forum cu toate ca citesc in fiecare zi, la asa veste n-am rezistat si am intrat sa te felicit.
Bravo ai scapat de toate temerile laparo,fiv etc. Sa va fie bine cele 9 luni si tie si puiului!
Acum sti ca noi am mai vorbit pe PM ca si eu am aceeasi problema nu ovulez din cauza chisturilor, si as fi interesata te rog de trat homeopat facut de tine si la ce dr.? Poate imi trimiti ceva date pe PM.


Mergi la inceput