Vacanta la Venetia, Florenta, Milano

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili78 spune:

Crista si Anca, merci. Eu sa fiu in Bibione. Intr-o zi vreau sa merg la Venetia si in alta la Florenta. Daca o sa pot, probabil ca in ziua cand voi merge la Venetia, o sa caut sa-mi iau si bilet in avans pt Florenta. Asa cred ca o sa fie OK.

Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Lili eu nu stiu daca in Bibione e gara si sunt vinzatori / ghisee unde sa cumperi bilete sau numai aparat.. daca sunt ghisee atunci iti poti cumpara de acolo din timp bilet pt Firenze , dc e numai automatul ( cum e la mine in sat) cu prima ocazie cind mergi la Venezia cumperi din gara.... sau mai exista varianta unei agentii de voiaj de unde poti cumpara linistita, asta cu siguranta exista si in Bibione ... intrebi la receptia hotelului si ei te lamuresc ... ca sa pun drept daca mai intilnesti si pe cineva care lucreaza acolo roman ( de ex la Cavalino toate fetele care faceau curatenie in camping erau romance) ele te lamuresc si mai bine ...avantaj cu romana asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili78 spune:

Asa voi face . Voi intreba la agentia din Bibione de unde am inchiriat apartamentul daca si unde este agentie de voiaj in statiune. Din cate am inteles nu este gara in Bibione.

Lili

Mergi la inceput