TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Eu va recomand calduros agentia ADRIA TRAVEL, am fost de cateva ori cu ei, sotul meu a achizitionat in 2 sau 3 randuri bilete de avion prin ei si sunt extrem de seriosi, serviabili si prompti.
Puteti sa va convingeti si voi dupa ce apelati la ei, au sediul undeva pe Bd Carol 1.

au si un site: www.adriatravel.ro cu oferte de toate felurile

www.flytickets.ro oferte de avion





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Eu recomand Patriot Travel pentru vacante in Turcia.Am fost in Antalia cu ei si a fost totul OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goodlyada spune:

Eu am plecat 2 ani la rand prin agentia Claudia Travel si nu am avut nici o nemultumire.

Va recomand calduros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui crangutalil

Agentia AAtravel din Bucuresti cum e, este serioasa?As vrea sa cumpar prin ei acum bilet pt la vara la mare in Bulgaria si mi-e frica sa nu ma trezesc ca n-am rezervare facuta la hotel sau mai stiu eu ce.Va multumesc pt opinii.


Anul trecut stiu ca spunea cineva ca s-a pomenit fara rezervari facute, cu toate ca platise - nu mai retin: avans sau tot sejurul- prin ei, si ca au scos foarte greu banii dati de la ei. Nu retin unde am citit, ori aici la subiectul "Vacanta in Bulgaria", ori pe Softpedia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Aveti ceva noutati de AA Travel si Be Free Travel?

Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Despre Star Travel ce stiti?

Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PlacintaD spune:

ce stiti despre s&s travel din Bucuresti?
Agentiile cu care ati colaborat aveau sediu, o casierie? Acestia lucreaza doar prin mail, curier. Pot avea incredere in ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

cu s@s travel am mers multi ani in bulgaria si grecia...a fost super...sunt foarte draguti si te ajuta si acolo daca ai probleme..ii recomand cu caldura...
din pacate nu au in grecia unde vreau eu pentru abul asta asa ca va intreb: de virgin tours stie cineva ceva?
Multumesc mult

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Cu s&S travel am fost de 2 ori in Bulgaria in 2009. Nu au fost niciun fel de probleme cu rezervarile. Plata am facut-o la sediul lor(cel trecut pe site)-se poate si asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Pentru prima oara, dupa 3 ani de Bulgaria, anul asta am hotarat ca vom merge in Turcia.
Deoarece nu am niciun fel de experienta va rog sa-mi spuneti care sunt marii touroperatori de incrdere pentru Turcia.
Mercic.

Mergi la inceput