Aradence minunate! (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

neata!
Ioana are o rochita din www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448088748/in/photostream/" target="_blank">asta I-a cumparat-o bunica de la targul de paste. Are paiete pe ea, asa ca trebuie sa fiu atenta cand i-o dau sa nu si le bage in gura. a mea totce prinde baga in gura.
Alina eu ti-am trimis ieri mail cu ce vreau, ai vazut? Cum se comanda si care e modalitatea de plata?
Carmen la care te-ai decis? imi place ce ai ales.
Clau, cum te simti? Are urmari tranta? Bine ca nu ai dat cu capul de ceva.
Flavia si pe mine m-a durut capul ieri toata ziua, de imi venea sa ma dau de pereti. La ce lansare ati fost?
Anca si au iesit buni ficateii?
Eu am facut orezul cu piept de pui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Clau m-am uitat dar pe calendarul lunii aprilie .Tot timpul fac asa si desi mi se atrage atentia ...degeaba.Mey ai grija ce faci ca nu e de gluma cu gresia uda si fracturile de clavicula.
M-am decis:
www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448041044/" target="_blank">asta,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448050107/" target="_blank">asta,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448044184/" target="_blank">asta,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/447993779/" target="_blank">asta,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/167799650/" target="_blank"> asta,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448043119/" target="_blank">si asta
cand vede Ovi cat am comandat....ma scalpeaza


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

M-am molipsit si eu de la voi M-am uitat pe site si cand am putin timp liber pun comanda. Imi plac multe si nu ma pot decide si nici daca sa iau ptr 3 ani sau 4 ani

Carmen, sunt faine toate modelele comandata. Si Clau ma va sclapa mai mult ca sigur



ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Clau, cums e comanda hainele alea? ca io nu vad nici unde sa dau comanda....

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 5 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

nici eu num-am prins cum se comanda.Astept sa ma ajute Alina.

mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen,www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/448050107/" target="_blank">asta i-am comandat-o si eu la Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mai sa fie, nici io nu descopar unde si cum se comanda


ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/" target="_blank">aici e trecut ceva nr de tel si adresa pentru haine

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

www.flickr.com/people/imbracamintecopii/" target="_blank">aici mai exact, dar vad ca la pretul asta se adauga inca 25%

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Carmen, am primit PM si ti-am trimis inapoi. Eu zic totusi sa comanzi pentru 3 ani.
Deci, vrei toate 6 care le-ai scris aici?

Clau, tu ce ai patit? Te arzi, cazi pe gresie...Bine ca nu ti-ai rupt ceva, Doamne fereste.

Gabi, am primit mailul de la tine si am fost convinsa ca ti-am si raspuns,acum cand am citit mi-am dat seama ca n-am raspuns. Te-am notat cu comanda. Costumasul verde cu pantaloni si palarioara il alesesem si eu pentru Adelina si rochita portocalie care a ales-o si Carmen, exact ca a Ioanei, dar nu e roz.
Sunt curioasa cat a fost rochita la targ.
Cred ca vi-am zis ca am vazut la un magazin un costumas exact ca al Adelinei(care l-am cumparat iniante de Pasti) cu 69 ron si eu il cumparasem cu 40 ron, scria si pe eticheta firma sc.Aramis com.

Hildegard, taxele postale sunt suportate de ei, le trimit prin posta cu palta ramburs.

Flavia, incearca sa-i pui ceva fruct care-i place in pireul de legume. Si Adelina a vut o perioada cand nu mai manca pireul de legume, dar si-a mai revenit acum, daca ii dau jucarii in mana deschide gurita.

Fetelor, pe prima pagina cu hainute mergeti la PROFILE(mai sus pe pagina) si acolo va spune cum se comanda.
Peste 500 ron sunt la preturile de en gros, adica cele afisate. Pai eu in total cu comenzile voastre am peste 500 ron, asa ca nu platim 25% in plus.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput