Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 11

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns obliomov spune:

Sunt fericitul tata al unei perechi de gemeni minunati! V-am descoperit abia acum si nu as putea spune ca nu imi place ce este aici! Mititeii mei sunt Alexandru si Miruna Ioana si au implinit azi o luna si 12 zile. Sunt foarte fericit si nu mai pot de mandrie cand iesim afara si se intorc capetele dupa noi cu exclamatii gen: " Ia uite au doi , si baiat si fata!" Weekend placut si dexteritate maxima la biberoane tuturor! Sau dupa caz la alte activitati specifice varstei copiilor vostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

Tatiana eram curioasa ce fac baietii la gradinita? Gata, s-au obisnuit? E totul ok?
pussi ce faceti? sunteti bine ?
Flavia -Ioana ce mari si frumose s-au facut fetele tale! Intr-adevar, un tatic fericit!
adaca ai niste flacai, barbati-nu alta!Si ce colaje interesante ai facut!Sa -ti traiasca!
mari cate putin, cate putin, te apropii de final!Ma bucur ca sunteti bine!
lauracatusi eu am facut vergeturi, doar la a doua nastere. Am avut noroc ca nu sunt maro, cum am mai vazut, sunt albe. Dar nici ca-mi pasa!!!
Laura te-ai pregatit pentru nunta?Iti doresc sa te simti beton de bine, sa fii frumoasa, sa te distrezi super si sa vii cu bateriile incarcate! Sa aveti petrecere frumoasa!
Noi am fost la Bucuresti la dr. ortoped Mihai Jianu. Copiii sunt bine, nu au nimic. Ma bucur ca sunt linistita, mi-am scos asta din cap.
Va pupam pe toate!


Lavinia
pozele mele Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Mady, felicitari!
Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si sa iti creasca fetele mari si frumoase si, mai ales, norocoase!

Obliomov, bine ai venit in clubul celor mai norocosi parinti de pe !
Sa iti traiasca perechea minunata si sa aiba o viata lunga si plina de reusite!
Cu permisiunea ta o sa va trecem si pe voi pe listutza!
PS: aici nu e nevoie de reteta dar sunt cateva locuri pe forum unde sigur ai face bani buni cu reteta ta de facut gemeni!


Sau taci sau zi ceva mai bun decat tacerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

obliomov bine ai venit si bine ne-ai gasit! Sa-ti traiasca perechea fata-baiat! Sa fie sanatosi, destepti, norocosi si frumosi! Da, aici cu toate intelegem cum e sa-si intoarca oamenii capetele dupa copiii nostri!

Lavinia
pozele mele Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mady felicitari! Sa fiti sanatosi iar fetele sa aiba o viata minunata si mult noroc
Ma bucur ca sunteti bine si ca ai dat un semn de viata... chiar ne intrebam unde ai disparut...

obliomov bine ai venit in gasca.

Sheannamp ce bine ca poti modifica si tu in listuta


Intrebare intrebatoare... are careva sterilet Mirena? Vroiam sa stiu ce si cum... Am fost la dr. la consultatie la 6 sapt. si mi-a spus ca cel mai bine acum (daca tot ne-am facut nr. de bb-ei ) imi pun sterilet... Si erau 3 variante... cu cupru, cu fir de aur sau Mirena. El imi recomanda Mirena... dar e si mai scump decat toate celelalte. Acum... ma gandesc, daca nu-l suport... si dau si o gramada de bani pe el degeaba




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

Eliana eu habar nu am . Nu stiu nimic despre asta. Eu am rezolvat-o altfel. Mi-am legat trompele. E beton asa: fac ce vreau si cand vreau. SUNT LIBERAAAAAA!!!!!!!!!!!

Va rog, nu aruncati cu pietre!

Lavinia
pozele mele Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutari..am fost la eco azi..si ne bat inimioareleTiti 1 are 7.7 mm si Titi 2 are 8 mm. Dupa eco avem 6 sapt. si 5 zile, dupa calculele mele ..7 sapt. azi!! Maine va pun poze...si revin cu detaliiiii..sunt rupta



PUSSI 6 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

eliana, eu am mi-am pus inainte sa plec din tara cu cupru si nu am avut nici o problema: l-am scos
dupa aproape 3 ani cand ne-am hotarat sa mai facem un bb; tin minte ca a fost vreo 80 mii lei atunci; acum am tot de cupru si iar e ok

Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

mady felicitari!! sa creasca mari si cuminti si sa manance mult!!

bubuleana am facut testul la inecputul sarcinii, dar culmea e ca la mine nici
macar nu s-a dublat valoare in 48 de ore; nu stiu ce sa-ti zic

bine ai venit obliomov, tata fericit !!

flavia - ioana s-au facut mari printesele tale !!

lavinia ma bucur ca sunt bine copiii; dar tu de ce te-ai dus? ai observat ceva, sau numai la control??




Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FETELOR AM O VESTE BETON SUNT GRAVIDUTA
va dati seama dupa 6 ani de tratamente, 4 IA si un FIV, a venit barza singura.Sunt asa de fericita ca a trebuit sa va spun si voua, nu puteam tine secret.
mady felicitari ! Sa-ti traiasca bebelasii.


O sa fiu si eu ca voi cu gemeni +


Ade, Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput