Felicitari!

Felicitari! | Autor: Ruxandrada

Link direct la acest mesaj

Va felicit pe toate , fetelor, pentru optimism si pentru energia pozitiva prin care le ajutati pe cele care si-au pierdut speranta sa o regaseasca...
Eu imi adun fortele si ma pregatesc pentru o noua incercare. Citindu-va, am din ce in ce mai mult curaj.
Ruxandrada

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Fii binevenita pe !

Multa sanatate si succes in drumul catre bebe!

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxandrada spune:

Ioana, iti multumesc mult pentru incurajare.
Am trecut printr-o perioada extrem de grea. Am pierdut o sarcina in ianuarie 2006,a fost o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani, cu complicatii date de un soi de malpraxis, a carui "vedeta" a fost o doctorita de care prefer sa nu-mi amintesc. Desi avertizata ca sunt alergica la multe tipuri de anestezic, a insistat sa-mi administreze anterior chiuretajului, intravenos, Atropina si Fortral. Am fost aproape de soc anafilactic, am scapat gratie unui medic de aici din oras, pentru a carui sanatate ma rog la Dumnezeu in fiecare zi.E un profesionist si un om cu suflet mare, sub observatia dumnealui sunt in continuare, dar se pare ca totul se complica din cauza tiroidei. Mi-a trebuit un an sa-mi readun puterile si sa incerc din nou sa am un bebe, am inceput un tratament de stimulare ovariana, chiar de saptamana trecuta, iar maine am programare la Bucuresti, la dr. Corina Neamtu. Si sa stii ca gura de oxigen esentiala a fost, in tot acest timp, forumul asta, cu ajutorul caruia am invatat ca drumurile sunt mai usoare daca nu le strabati singura.
Sa aveti, toate, un week-end minunat!

R

Mergi la inceput