FIV 116

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

anto, zouzou, nusysunt langa voi si va moralul la toate!! sper ca pot!! vreau asta!!! ne-am intors, suntem bine toti 3, ne bat inimioarele de numa, Titi1 are 7.7 mm si Titi2 are 8 mm! Va pun poze maine!!!si va pove mai multe !!! Va pup pe toate!! Capul sus!!



PUSSI 6 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Multumim, Pussi, esti o draguta! Ma bucur mult pentru Titii tai micuti!

Eu ma duc sa pregatesc a-8-a injectie de diphereline...pe care o fac la 20.30...nu prea-mi place ca ma ustura....

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

sigur va fi bine Anto ...ai sa vezi...avem amindoua de lucrat si pe endometru..tu iei ceva vitamine?eu iau de buna voie asa: acid folic,vitamina B6,Magnezium,Zinc,vitamina C...beau zilnic suc de portocale proaspat,de papat nu ma indop ca data trecuta,incerc sa pap numai proteine si sa beau f multa apa...si sa am buna dispozitie..aici e mister zouzou personaj principal..e mereu pus pe shotii,imi pastreaza mereu zimbetul pe buze...si nu lucrez,ca mi-am dat demisia cind la primul fiv,eram cu burta umflata de la hiperstimulare si eram vai de capul meu,si nu mi-au dat nici macar concediu fara plata...asa ca i-am lasat in plata Domnului...si f bine am facut...oricum e poveste luuunga...
ma duc sa pap ceva...pupici

****zouzounaki de viitor zouzounaki mic si scump****
"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Pussilina ce ma bucur ca sinteti bine...cind vei afla ce sint puiutii? ce mi-as dori sa-ti calc pe urme...multi pupici pe burtic

****zouzounaki de viitor zouzounaki mic si scump****
"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Feteloram si eu niste nelamuriri vis-a-vis de rezultatele analizelor mele, pana ma dcoumentez pe net:
1. Anti-ADNds a iesit pozitiv cu valoarea 7.12 Iu/ml (maxim < 50 Iu/ml)
2. Anti-cardiolipin - Indeterminat cu val. 24.15 IU/ml (max. <20 Iu/ml)
3. INR 1.2 limite 0.85 - 1.15
Ma ingrijoreaza primele doua.
Am facut si restul (la Cantacuzino) nu vi le mai enumar, care au iesit bine!
Cu Liana ce s-a intamplat ca nu prea am inteles?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Zouzoule esti o scumpica! Si eu tot de capul meu iau: Magne B6, acid folic,vitaminaC iar dupa punctie vreau sa iau si Elevit. In rest incerc sa mananc cat mai sanatos si ma chinui sa beau 2l de lichide pe zi(asta nu prea imi iese)
Kitta eu nu ma pricep la interoretarea analizelor dar iti doresc sa fie bune! Multa bafta!
Pussicilor inimosi va pupacesc si va multumesc, ca ne sustineti!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Pussi, ma bucur ca sunteti bine si cu inimioare puternice
Zouzou, va fi bine de data asta. Presimt eu asa.
Anto, mai incet dar mai sigur. Asa am fost si eu la ultimul FIV.
Liana,
melutzica, nu stiu ce sa-ti zic. Poate fi si de bine si de rau. Iti tin pumnii sa fie de bine. Incerc sa-mi amintesc la mine cum era dar cred ca si eu aveam zile cand nu ma mai dureau asa tare.
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

pussi felicitari pentru inimioare!
Liana

Adhnana 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Anto, Zouzou, Nusy,si restul fetelor, bafta multa! 2 randuri de pumni stransi si de la noi!

Melule, eu zic ca-i de bine! pe mine nu m-au durut sanii asa rau in primele saptamani de sarcina, cat m-au mancat sfarcurile! plus ca toate celelalte simptome pledeaza pt ! iti doresc sa vii cu un test foarte pozitiv peste 3 zile!

Altfel, eu azi sunt trista!
burticilor si FIV-oaselor aspirante!



Andicu 29+Filip Cristian
Poze noi cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Moni asa o fi, mai incet dar mai sigur...cum o vrea DD!
Andicu multumim pt. pumnisorii stransi si -ici speciali pt. ! Cred ca toate suntem un pic mai triste...!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput