Piatra Neamt, Perla Moldovei (XX)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Da, l-au suspendat, apoi el si-a dat demisia, asa ca...se organizeaza alegeri anticipate. Bani aruncati pe apa, ca daca o sa candideze - si sigur o va face - si Base, tot el o sa iasa.


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Mei, Dana, Adriana n-a aflat inca...marea majoritate a stabilit ca prezenta e obligatorie, ca de nuuuu...


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:



Vad ca iar ne conversam doar noi doua pe aici

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Uf...iarasi... eu nu mai scriu, gata, deja vorbesc prea mult...o sa ma fugareasca lumea de pe forum!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Oho,vad c-ai avansat bine la puncte

Bai,dar ce rece e afara ,nici nu-mi vine sa scot capul pe geam

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

buna
eu am venit acum de la serviciu....stiti Dl B...s-a imbolnavit - si-a luat concediu medical (tb sa preia el investitiile)
eu ca de obicei, o Doamna fiind- desi sunt in concediu medical m-am dus la serviciu sa-mi aranjez treburile inainte de plecare- si ca sa nu am nici o urma de regret...Dna Director a inceput sa faca faze urate...asta e
la scoala e greu- dar sincer colectivul il vad ca fiind oameni intelegatori si din cate am vazut dna Director e o draguta
la primarie incepusem sa ma plafonez- tineam doar o parte a contabilitatii- si e pacat , uitam tot ce am facut in facultate
si aopi...trebuie sa ma pregatesc pentru viitor : AM PROMIS CA DACA MA INTORC IN PRIMARIE MA INTORC CA SEF SERVICIU CONTABILITATE

va pup
mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Mai Carmen,eu sa fi fost in locul tau si stiind ce-am indurat,nici nu m-as mai fi uitat in urma,chiar ca e nesimtire curata!!!Sper ca noul job sa fie mai placut si mai putin stresant si sa ai parte de un colectiv super !!

Lora ti-ai pus fermoar la gura la mana ??

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Na, ca nu pot sa ma abtin...am zis ca nu mai scriu nimic azi, da' nu pot sa tac, bai nene! Incerc sa nu mai scriu atat de mult, ca ma dau astia afara...
Carmen, daca-mi deschid firma, te iau la mine, ca vad ca tu muncesti si pentru altii, esti tipul angajatului model! Multa bafta la noul loc de munca!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

carmen te=am intrebat si dim pe net dar iesisei: mai lucreaza la primarie la juridic o tipa Laura?nu ii stiu exact numele de fam.

http://tt.lilypie.com/wOLOp3.png - ianuarie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana1980 spune:

Cu Ianusca tin eu legatura. Asa ca vine sigur, ca am vb la tel cu ea.

Ana si Casandra

Mergi la inceput