Suceava!!! (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Dragele mele, vesti minunate! Avem O FETITA! Suntem asa de fericiti incat nu prea mai vedem pe unde calcam! Aleseseram deja numele pentru bebelina - va fi MIRUNA DEMETRA, se va naste la sfarsitul lui iulie si e o leutza voinica si plina de energie!

Lia S25 Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

anamea, bun venit! Acusi, acusi te caut in parc cu bebelina!Tu ai deja experienta in gatit fetite, poate imi vinzi niste ponturi!

crengu, te putem ajuta cu ceva? (Nu vreau sa fiu indiscreta, sunt mai noua aici, dar poate ca e solutie la problema ta... Si cu siguranta e! Uite, multe care sa-ti insenineze ziua!)

Mihaela, te asteptam acasa!

Lia S25 Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

liadorian, nastere usoara

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Pupam fetili!

Carmen, Olga e inca in perioada de acomodare , prima noapte acasa n-a dormit deloc, iar azi noapte a invatat si ea ca noaptea e pentru somn . Ania a primit-o foarte bine, e drept ca pregatirile au inceput de mult, ca altfel nu-s ce ne faceam. Se lauda peste tot cu surioara ei, de la colegii de grupa pana la casierele de la supermarket.

Lia, felicitari pentru bebelina. Mie tot dr. Coca mi-a supravegheat sarcina, am fost foarte multumita de ea, dar la nastere nu m-a asistat din simplul motiv ca nu am mai apucat sa o chem .

Dana
And, yes, I am a blonde!
Familia mea
Animaluri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Dana astept cu nerabdare povestea nasterii, daca vei vrea sa ne-o impartasesti. Sunt sigura ca va fi la fel de plina de detalii cum a fost cea a Aniei..



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Liadorian sa traiasca fetita voastra. Sa va bucurati de ea si ea de voi. Sa ii dea Dumnezeu multa sanatate.
mai Dana ai fost suparata pe noi sau cum se face ca nu ne-ai zis? Io tot nu realizez ca au trecut 9 luni de sarcina si tu ai tacut chitic. Dupa Ania ai mers la lucur imediat, acum cum vei face?



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Buna, fetelor!

Voi nu ma stiti (cu doua exceptii :), eu va cam stiu, ca tot bantui pe-aici de ceva vreme :D

Dana, scumpa mea, abia astept sa ai timp sa povestesti TOT cu multe, multe amanunte, ca mor aici de curiozitate cum a fost totul, cum te simti, cat dormi :D, cat mananca frumoasa Olguta, cum mananca, cum doarme...cum se descurca Ania si toate celelalte. Si vreau multe poze! M-am uitat la poza aia din toate unghiurile posibile :) Sunt atat dulci si de scumpe amandoua! Esti o fericita!
Sper sa te refaci repede! Sa ai multa grija de tine!

Carmen, te pup, ti-am vazut pozele cu fetele! Sunt atat de mari si de frumoase!! Nu pot sa cred cat de repede a trecut timpul... Ana s-a schimbat atat de mult, ca abia o recunosc, iar pe Daria ultima data cand am vazut-o era un ghemulet.
Ai o familie frumoasa!

In rest, va urez toate bune la toata lumea! Sarcini usoare, bebei sanatosi, multa liniste si fericire.
Eu o sa continui sa va bantui :D ca doar asa mai aflu noutati.
O zi buna!
Lara


www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">POZE IOANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata! e gata!
Lia, felicitari! Sa ai o nastere usoara!
Crengu,


Alexandrina, mamica, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Buna dimineata!
Si eu beau o cafea super buna la serviciu.
Va pup pe toate si sa auzim numai vesti bune.
WE placut!

Bulgaria 2006

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Wow, lume noua....bine ati venit fetelor!
Dana, astept si eu cu nerabdare povestea nastrerii....ce simpatica trebuie sa fie Ania si mandra de surioara ei.
Liadorian felicitari pentru fetita...nastere usoara si sa va bucurati de ea.
Iliuta, ma bucur ca esti bine si iti urez spor la treaba.
Ilincalif...tu ce mai faci....ne lipsesti!
Carmen, fetele tale ce mai fac?
Crengu, sper ca au trecut necazurile tale...
Va pup pe toate!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput