Clipe din trairile sufletelor noastre...(18)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Aveti dreptate, frig mai e! Eu am dus-o dimineata pe Diana la gara, a plecat la concurs. I-am dat si haine groase la ea, nu se stie cum va fi vremea, desi am auzit ca in vest e mai cald.
Mai vine caldura sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

tinem pumnii Dianei!!!
Vine caldura... poate deja in octombrie.... dar pana atunci?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Luna aceasta e randul lui Ril la joc,daca am retinut bine.
Ril,sa ne trimiti contul pe mess!

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Dupa Ril cine mai urmeaza la joc? Doar eu si Yana am mai ramas, nu-i asa?

Se trezeste copilu' si trebuie sa ne pregatim de plimbare. Va doresc un week-end cat mai placut, pupici!






Ameera si Sara
"Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money." (Cree Indian Proverb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Cristina, in iunie cred ca esti tu, n-am hartiuta la mine, ca sunt in Bucuresti, dar ma uit luni si-ti spun exact. Dar parca asa e...
Diana mea a luat un premiu special la concurs, un fel de mentiune, a fost in primii 20 din 180 de participanti. A fost o experienta care o va ajua, zic eu, in abordarea altor consursuri de genul asta. Au fost si la spectacol, intr-o mica excursie, intr-o vizita la o manastire si in seara asta au discoteca.
Maine e premierea si plecarea.

Lucian, sa ne trimiti contul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Alma,felicitari inca o data!

V-am pregatit cafeaua si "stirile" in salonas!

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:

Buna seara
Nu prea am avut tmp sa scriu:D va urmaresc sa stiti:)) da cand e vb sa postez,ba urla bb ,ba trebe nu stiu ce etc!!Noi suntem bine,grasi si frumosi,COsmin are 6.1kg si are 7 saptamani.Eu am inceput shcoala si cu timpul stau cam prost ,bb sta cu bunica acasa or la prac atunci cand mama e la scoala,ii las laptic la bibe cand nu sunt,am lapte bereket;) de jos kg nu am mai dat ,sper sa incep sa dau,oricum s-a stricat cantaru si nu prea am idee cum stau,sper sa nu mai fi pus..:))L am botezat pe COsmin,la foc automat,m-a urlat o sapt incontinuu,cand m ma dus sa imi fac molifta de 6 sapt(io aveam 7) preotul mi a spus ca ar trebui sa il botez, asa a l am botezat,chipurile e mai linishtit,ma saturasem de stat treaza pana la 6 am si el urland:D La botez a fo prezenta si Lara the girlfriend:P sac la Luca:PPPP impreuna cu parintii:)
Va pup dulce pe toate..muaaaaaaaaaaaaah!!!

Poze cu bb Cosminelu
http://good-times.webshots.com/album/558947502JEdcmX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yana, felicitari pt botez!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

Bagheera, nu reusesc sa dau de tine, in legatura cu anuntul tau despre carutz. Poti sa-mi scrii un Pm si eventual o poza?

Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

salutare tuturor. greu mai intru nu ca nu as vrea dar nu prea am timp. mai trimiteti un sms si pe la mine cand iesiti, in weekend mai ales ca eu ies de una singura. am iesit si sambata si duminica in herastrau cu bebe. 0745 146 155. silvana, in legatura cu caruciorul s-a dat imi pare rau, impreuna cu scaunul de masina. le-am dat vienri dimineata. va pup pe toti. alice.


Mergi la inceput