Doctori de care sa NU te feresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dylan spune:

Buna ziua fetelor!
As vrea sa-l pun si eu pe lista pe Dr. Cristian Gherasie, care este un dragut si un bland. Merg la el din ianuarie doar si voi naste prin cezariana peste o saptamana, dar mi-a placut mult cum m-a tratat si cum imi vorbeste si mai ales ca a tinut minte de la o vizita la alta ce am vorbit. Imi inspira incredere!
Voi reveni cu alte impresii dupa ce voi naste!
Pana la el am fost la 14 medici si renumiti si mai putin renumiti. Cred ca sunt ghinionista din fire de am intalnit numai marlani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dylan spune:

Buna Chris!
Ce mai faci? Cum te simti?? Bebelusha ce mai face?
Multumesc inca o data pentru amanuntele date despre eurolinic. E o atmosfera perfecta si care imi da incredere. Vineri, 27.04, sunt programata pentru cezariana si abia astept! Mai ales ca bebe pare destul de mare, eu sunt numai burta si nu ma mai pot misca deloc.
Din pacate nu am timp pentru a sta pe forum, dar as face un subiect numai despre euroclinic. Ar merita si alte mamici sa fie informate si sa profite de servicii decente si civilizate. Poate ca unele si-ar permite dar nestiind despre ce este vorba exact s-ar gandi ca totusi cu banii astia ar putea face altceva. Am colege care vor merge la euroclinic pentru ca le-am dat detaliile stiute de la tine, care sunt foarte importante.
In fine, poate voi reusi sa mai intru zilele astea pe forum, caci dupa vineri va fi imposibil cu 2 masacrei de-odata
Te pup si sa auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

dylan, mergi in partea stanga si sub mica publicitate gasesti profil personal. activeaza pm, sa mai vorbim putin inainte sa vina bebe, si eventual si dupa aia, in masura in care ai timp. ma bucur tare mult ca ti-am fost de folos.

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns surry spune:

Recomand cu toata increderea, medicul ginecolog Cotarcea Smarandita se la Spitalul nr. 2 Craiova.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Dr. Laura Dracea - Spit.Giulesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marig spune:

Buna fetelor!!!

In Iasi este vreun doctor sau doctorita care merita tot respectul?
as vrea sa stiu si eu.


Multumim pentru capitolul asta.
Sper sa gasesc o lista mare pentru Iasi.

http://tt.lilypie.com/aCa2p3.png

Mai 2005

Puiutule te asteptam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Dr. Sorin Puia, Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Dr. Dan Tutunaru - Elias

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roma2 spune:

Sunt gravida in saptamana a 9-a si am avut probleme cu doua sarcini anterioare pe care le-am pierdut. Eu am fost la dr Mihailescu Iuliu Cosmin ce consulta la Intro Med langa Foisorul de foc (www.intromed.ro). Pentru mine a fost o descoperire sa intalnesc asa un medic. Are rabdare, mi-a explicat totul pe intelesul meu, m-a ascultat cu atentie si am simtit ca II PASA DE PACIENT!! Mare lucru... Colaboreaza cu maternitatea Giulesti si am inteles ca opereaza cu dr Ion Ionut de la Giulesti. Bafta si sa n-aveti nici o problema cu sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katm13 spune:

Dr. Murariu Alin - Maternitatea Odobescu Timisoara



Cristina + bb Tudor

Mergi la inceput