Doctori de care sa NU te feresti

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cassandra08 spune:

Buna,

va rog mult sa ma ajutati si pe mine. Caut si eu un ginecolog bun (am citit vreao cateva pagini din acest forum si nu ma pot hotara) care sa lucreze si la Spitalul Municipal dar care sa aiba si cabinet particular (unde sa pot sa ma programez pt consultatii). Va rog sa-mi lasati un nr de telefon, adresa si, normal, un nume unde sa sun sa pot sa-mi fac o programare. Nu vreau o celebritate, asa cum este dr tutunaru, vreau un medic bun care sa se ocupe de mine si de "fasolica" mea.

Astept cu interes mesajele voastre.

Va doresc multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculet spune:

quote:
Originally posted by cassandra08

Buna,

va rog mult sa ma ajutati si pe mine. Caut si eu un ginecolog bun (am citit vreao cateva pagini din acest forum si nu ma pot hotara) care sa lucreze si la Spitalul Municipal dar care sa aiba si cabinet particular (unde sa pot sa ma programez pt consultatii). Va rog sa-mi lasati un nr de telefon, adresa si, normal, un nume unde sa sun sa pot sa-mi fac o programare. Nu vreau o celebritate, asa cum este dr tutunaru, vreau un medic bun care sa se ocupe de mine si de "fasolica" mea.

Astept cu interes mesajele voastre.

Va doresc multa sanatate.




Buna!

Eu sunt la dr.Cicerone Tufan (www.korona.ro),unde impreuna cu mama lui,au cabinet particlar,in Dr. Taberei,si el lucreaza la Municipal.
Un lucru important e,ca lucreaza cu casa de asigurari,si tu te poti duce cu bilet de trimitere de la medicul tau de familie + adeverinta de salariat...si nu platesti consulatia ( 850 mii).Ecografiile se fac intr-o alta camera (e un apartament de bloc)si se platesc iar acolo personalul e f dragut,ca si d-nul doctor.Sper sa-ti fie de folos informatiile.Sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sau dr. Monica Carstoiu. Lucreaza si la Polisano (gasesti contact www.clinicapolisano.ro/clinica/bucuresti/contact.html" target="_blank">aici. O cunosc bine, am mai recomandat-o si pe acest forum si impresia lasata a fost excelenta, e disponibila, e rabdatoare si f atenta

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns esaria spune:

Ce parere aveti de dr.Visan de la spitalul caritas?


http://tt.lilypie.com/XnI6p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

O recomand si eu cu toata caldura pe Monica Cirstoiu! O doctorita de nota 20, careia ii datorez o sarcina cu potentiale probleme urmarita extrem de atent, o nastere ca la carte si o recuperare extrem de rapida. Un medic tanar, care cu siguranta va ajunge in elitele ginecologilor bucuresteni. Sunt foarte multe de spus despre ea...eu una am extrem de multe... Si da, poate fi gasita si la Polisano, insa la sediul lor de langa Plaza ( 315.32.05 / 06)

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pingudina spune:

Despre doctorita Chirita Niculina de la Filantropia, ce parere aveti? Sunt doar in 10 sapt, dar am cam inceput sa am dubii..:(
Mercic,
Pingu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Dr.Diana Gheorghiu - Medicover, Pantelimon - un medic deosebit, tanara, calma, cu rabdare infinita, zambest mereu, atenta la detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aancuta spune:

De dr. Cristescu Ciprian de la Maternitatea Giulesti nu spune nimeni nimic. Eu am nascut primul baiat cu dansul si mi s-a parut a fi un doctor super. Acum am 24 saptamani si tot d-lui imi urmareste sarcina, imi explica orice il intreb, mi-a raspuns intotdeauna la telefon, ce sa zis mie mi se pare super OK.Astept si alte pareri de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

corina31, eu voi naste in curand la spit.judetean ilfov....despre dr.racu nu-ti pot zice nimic, caci nu o cunosc...eu sunt la dr. bernevig mihaela, un om deosebit. voi reveni cu mai multe amanunte dupa ce voi naste.
pana atunci uite si aici niste link-uri cu informatii despre spital:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103207&whichpage=2

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116904

tot ce am scris eu la respectivul subiect este "din auzite"....dar am auzit din prea multe surse, numai de bine, am si vazut cate ceva la dep. de medicina materno-fetala si am fost placut impresionata...detalii ti-am zis ca voi da dupa ce voi "testa" eu pe pielea mea:)





alexutza 5 ani si 35+ Teodor Mihai
AMR max.25 ZILE!!!

TEODOR
POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

De domnul doctor Radulescu Razvan de la Filantropia ce parere aveti? Pana acum de cand sunt la dansul adica din saptn a 5-a sunt f. multumita de dansul, il consider un profi dar as vrea pareri de la fete care au nascu cu el, eventual natural nu cu ceza, eu natural voi naste (Sper), va rog mult de tot.Deja sunt in sapt 26 spre 27 si am inceput sa intru in fibrilatie cum se spune si sa ma gandesc intens cum va fi la nastere.
Pupici
+26 cu Bogdan Gabriel

Mergi la inceput