Aradence minunate! (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Na spuneti-mi va rog acuma ce s-a mai intamplat, ca io nu pricep. Lory, ce a zis Ada de ai crezut ca se refera la tine??? Eu nu vad nimic sau poate sunt eu prea obosita.

Sincer m-am saturat de atmosfera de aici, niciodata nu a fost asa de cand sunt eu membra,adica din 2004. Nasol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

FLAVIA mersi si eu m-am distrat cu caruciorul Mie mi-ar place da-s leftera.Ala Baby Care pe care-l avem rezista eroic da' arata ca naiba deja,iar unul mic tip umbrela sta cam inghesuita.Noroc ca doar mami ce o mai scoate cu caruciorul,eu mai mult cu hamul - nu ca n-ar merge deja singura (merge de la 11 luni),da' o ia la fuga dupa toti copiii Precis ne-am intersectat.

Tocmai mi-am dat seama din fotografii ca am fost colega cateva luni cu Ovi ,sotul lui Carmen (sau ii ziceti "Melania14"?) Am fost sefa contabila doi ani la "Sire" ,firma mama a lui "TECKTRON" unde a fost el angajat. Si eu vreau sa merg la Szeged sa ma operez de miopie,daca se poate (am miopie forte),dar nici de asta nu am avut timp
Cine stie pe cine mai depistez daca ma mai uit mult la fotografii

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu n-am vazut sa se intample ceva,cred ca mai arunca din cand in cand o pata de culoare sa nu moara subiectul

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Da, da, toata lumea s-a distrat, chiar si eu, nici nu puteam sa fiu suparata azi noapte, probabil pt ca intuiam eu ceva.
Daca doresti caruciorul nu ma grabesc de bani, poti sa mii dai in 2 transe.
Unde la Fortuna stai, pe partea cu piata sau pe cealalta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

quote:
Originally posted by monica70

Eu n-am vazut sa se intample ceva,cred ca mai arunca din cand in cand o pata de culoare sa nu moara subiectul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Maaaaaaaaaaaaama ce mica e lumea , Moni.Ne-ai recunoscut din poze ?.Pai ti-ai raspuns singura la intrebare.Eu sunt ok, pe 11 mai merg la un consult, la ultimul.

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Chiar peste drum de piata stau,in blocul cu bancile.Nu-l am in planul financiar din pacate desi arata fain,l-am vazut aseara Tocmai am dat comanda la mobila de dormitor (1000 euro ),vreau sa renovez baia si ma chinui sa strang bani sa mergem la vara la mare ca n-am fost de 5 ani , de cand ne-am mutat la bloc pe credit Dupa aia am ramas gravida (mai greu),nu m-a lasat mami sa merg ca aavusesem dezlipire de placenta,anul trecut cu Diana bebe nici atat ... am fost doar la Moneasa. Anul asta nu ratez orice ar fi!
Si la urma urmei e fetitza mare,de-acu sa mearga pe jos Cand ies cu ea (rar de tot ies eu ) si merg cu hamul se uita toti ca la felul paispe.Dar merge si cate o ora pe jos sfara sa oboseasca...Daca vedeti prin zona o slabanoaga cu un ghemotoc tinut in ham io-s aia

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moniiiiiiiiiiiiiiii , mi-ai confundat-o pe Mel cu un baietel ??? Si asa e sumo in ultima vreme , acum seamana si cu un baietel???? are sparncenele lui taica-su .

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni parca si tu ai facut ceva tratament ca sa ramai insarcinata, nu? Daca gresesc scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CARMEN l-am recunoscut pe OVi si de la el stiam de faza cu Szeged,ca tot m-a chemat sa merg cu voi,dar eu eram stresata sa o roiesc de la SIRE ( ) la noul loc de munca si nu puteam lipsi de la inceput.Acum cred ca o sa merg la toamna poate la un consult,ca nu prea am cand inainte.Dupa Pasti am urgente contabile cu bilanturile, dupa aia ne apucam de renovat baia,in iunie-iulie as avea examen la expertii contabili,dar cine naiba mai are timp de invatat ??? Pe urma concediu si tot asa ...

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput