Prietenii adevarate

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

jesia, esti binevenita ! Te rugam si pe tine si pe celelalte fete sa ne spuna cateva lucruri despre ele - cati ani au, ce zodie sunt, daca au copii si ...orice altceva considerati ca merita povestit !

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaelena spune:

Hai sa ma prezint si eu.
Lidia- aproape 29 ani(4 iunie '78), casatorita de 9 ani, locuiesc de 2,5 ani in Washington DC- area- impreuna cu familia- sotul + fetita Diana care are 6 ani. Munca ne ocupa cea mai mare parte din timp, de aceea iubesc weekend-urile.
de abia mi-am schimbat job-ul si sunt stresataaaaa! Probabil stiti cum reactioneaza Gemenii la stres.
Pupici la toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

quote:
Originally posted by pisimuky

jesia, esti binevenita ! Te rugam si pe tine si pe celelalte fete sa ne spuna cateva lucruri despre ele - cati ani au, ce zodie sunt, daca au copii si ...orice altceva considerati ca merita povestit !

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.


Draga mea sa incep cu inceputul, anul asta fac 23 ani mai exact pe 04.10, nu am copilasi inca ( apropo de asta tot respectul si toata stima pt mamicile care stau acasa cu bebei lor, cum va descurcati? (financiar), sunt balanta, sotul meu de o varsta cu mine e capricorn si suntem impreuna de 3 anisori ( deocamdata il mai cresc pe el )

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

mai este loc si pt mine?ma numesc mihaela,sunt de la malul marii(constanta),am 29 ani,casatorita de 10 ani(cu paul),mamica cu norma intreaga de doi copii,andreea(10 ani)si mihaita(3 ani si opt luni),sunt casier(in momentul asta prestez)si cel mai maret vis al nostru este sa ne recuperam baietelul,diagnosticat cu autism....si toatl de acord cu jesia,ceea ce nu te doboara te face mai puternic...imi pare bine de cunostinta!



MIHAELA,MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Ma bucur sa va cunosc, ( virtual )fetelor ! jesia, cu copiii ne descurcam destul de bine, oricum ne straduim sa ne fie cat mai bine si noua si lor, o sa vezi si tu cum va fi cand vei deveni mamica. Speram ca in curand, nu ? Din punctul meu de vedere, pentru o femeie, nu exista ceva mai frumos pe lume decat sa ai copii, sunt tare dragalasi... Mihaela, in mod cert, esti o femeie puternica si o mama deosebita, iti doresc tie si puiutilor tai tot ce e mai bun pe lume ! Lidia, imi pot doar imagina cum reactionezi la stres pt. ca si sotul din dotare e Geaman, asa ca, no comment...Va pup pe toate si mai vorbim...

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mama, pana acum sunt cea mai batrana!hai cine mai vine?povestiti, baba va asculta!Va pup!merg la somnic!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Doina, ai fost totala ! Cand vei fi cu adevarat batrana o sa vrei sa fii ca acuma, crede-ma...Spiritul conteaza, nu varsta ! Azi, fiul meu cel mare ( 2 ani si jumatate ) mi-a facut o surpriza de zile mari - el mamos din cale-afara, care nu poate sta prea mult numai cu jucariile daca lipseste mama din vizor - o ia azi, fein-frumos pe bona de mana ( avem o noua bona de care sunt super incantata ! ) si pe mine nu, inca imi impinge mana cat colo si ii zice doamnei "haide, haide!" ca eu ii faceam un tur al casei... Tradatorul... No, ce parere aveti ? Acuma, serios vorbind, m-am bucurat tare mult in sinea mea ca se inteleg bine, e o doamna care are foarte multa rabdare si o voce atat de placuta ca te unge la inima... Nu degeaba o place fiul meu !

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

neata,fetele....cum e ziua de astazi?sper ca buna pt fiecare dintre voi....doina ce conteaza ca esti cea mai batrana,ca varsta,vorba iulianei,sufletul conteaza,si apoi poate este un lucru bun pt noi astea mai tinerele,poate mai invatam cate ceva din experienta ta de viata...si cu trei copii,oho,esti bogata tare....
iuliana multumesc mult pt aprecieri,e tare bine sa stii ca te sustine cineva,moral....
lidia,cum este viata ta acolo?imi doresc atat de mult sa ajung acolo,dar stie ca este aproape imposibil....nici macar nu indraznesc sa visez...

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

a,uitasem,daca tot ne-am prezentat sa ne prezentam si cu poze...
http://comunity.webshots.com/user/mihaela_77



MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Neata fetelor o zi buna si usoara

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput