Rahova sau apropiere..... (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miria si eu tot sambata fac si ouale si cozonacii sa fie cat mai proaspete
spor la pregatiri si pentru Paste si pentru nunta, bravo, felicitari o sa vezi ca o sa va mearga muuult mai bine cand o sa fiti casatoriti religios.

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Sa dea Dumnezeu sa se inteleaga toata lumea!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

MIRIA a-ti tinut tot postul?si cine mai tine post pe aici?

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Salutare fetelor!
Eu sunt acum acasa si ma mustra constiinta ca pe de o parte nu fac nimic si pe de alta nu prea am ce face de azi. O sa ma inghesui maine si sambata (cand sunt fara Tony) dar asta e.
Monica au la supermarket program pana la 12 noaptea azi si maine parca, scrie prin ziare.
Ma duc acum sa dau cautare pe google.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, merci pt. info cu schimbarea de capitol, habar aveam,ca eu am link-ul salvat la fev., si tot acolo intram, probabil mi-a scapat sa citesc daca Cristina sau alta fata a spus ca a fost schimbat capitolul.
Maaamaaa, dar sunteti in febra cumparaturilor si pregatirilor nu gluma, eu in afara de inca 3 kek-uri (in total 6), nu fac nimic ca are cine.Acum am prajit un pui pt. noi iar cand vine sotul prajesc niste cartofi cu o salata si asta mancam in seara asta.
De plecat cred ca samnata dimineata vom pleca la tara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Aaaaa, si am uitat sa va spun ca ai mei au taiat un purcelus si un ied la tara, de-asta nu ma omor eu cu preparatul, plus ca socrii mei au in magazin la vanzare tot felul de carne, peste etc, asa ca .....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MIRE - Da, am tinut amandoi tot postul. A fost neasteptat de usor!
Maine mergem la biserica. Pana acuma n-am avut timp.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MONICA - Pana la cununia religioasa sa stii ca noi ne-am logodit la biserica. A fost tinut ca la carte ritualul, cu nasi, verighete pe dreapta un an...
Deci binecuvantarea lui Dumnezeu si morala crestina am incercat sa le tinem cum trebuie.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata!
Miria, ati stabilit data nuntii??Sa fie intr-un ceas bun si cununia religioasa finala, ca cea de inceput am citit ca ati avut-o( logodna la biserica).
Fug sa ma spal pe cap caci in lipsa de timp de mers la coafor ma-m decolorat singura, sunt tare curioasa ce o iesi ca sunt cu vopseaua in cap , am terminat si restul de 3 tavi de kek , si acum nu imi mai ramane decat mici cumparaturi de facut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata vecinutelor,
MIRIA felicitari din tot sufletul,eu am incercat de multe ori sa tin tot postul dar nu am reusit,asa ca ii admir ffff mult pe cei care reusesc,asta inseamna sa ai ambitie ceea ce mie imi lipseste
DORY hai sa ne spui si noua cum ti-a iesit culoarea
noi am cam terminat cu treburile mai fac ultimele retusuri la curatenie sambata si tot sambata fac si mancarea in mare parte,asa ca sambata trimit copilul cu tati in parc sa fiu linistita
va doresc spor la treaba si sunt in zona,azi chiar sunt libera

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput