FIV 113

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

andraoimi pare rau pentru nereusita...tu cand preconizezi sa incepi urmatorul FIV?Vei face FIV cu aceiasi doctori?
lili mult succes in continuare,totul merge bine la tine asa ca fii cumintica si respecta ceea ce iti spune doctorul!Endometrul a mai crescut?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

KoraPop, da, fac urmatorul FIV cu acelasi medic, la Cluj. Am fost vineri la control (ziua 8 de ciclu), s-a declarat multumit de starea ovarelor si mi-a spus ca in luna mai putem incepe din nou din ziua 21 de ciclu. Deci trebuie sa imi mai vina inca o data menstruatia si daca ciclul va fi regulat, voi incepe pe undeva prin 10-11 mai. Ultimul ET l-am facut pe 9 martie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

ANDRAO te-am trecut pe listuta cu linkul aferent povestii tale,mult succes!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

...acum am intrat pe usa si hop la raport!
De azi am inceput injectoarele cu diphe de 0.1mg si cu ajutorul lui DD, cu voi alaturi si un moral la cote cat mai mari sper sa fie intr-un ceas bun!La eco totul a fost OK, endo in faza lutala 10, ovarul stang curat iar pe ovarul drept se mai vedea un corp galben ceea ce ma duce cu gandul ca avusese laoc ovulatia. Dr. (Cocei) era multumita iar eu merg pe mana ei pt. ca am incredere in ea! Mi-a mai zis ca de data asta vom da mai mare atentie tratamentului de sustinere,iar eu nu am apucat sa o intreba de progesteron injectabil nimic...!Cam asta ar fi in limii mari situatia la mine. Sunt linistita, optimista si...cu voia lui DD cred ca va fi bine!
Sheriam primit mail-ul dar dupa amiaza nu am avut net si nu am putut sa iti raspund si sa iti multumesc!+
Pussi...cilor multumesc de galerie, am mare nevoie!++

Fetelor va pup pe toate- toate si ce imi doresc mie va doresc si voua, merg sa mai rumeg situatia si mai intru!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Anto mult ,mult succes!!!!!!!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Kora si tie la fel, ca doar ne tinem de manuta! Ce daca ne despart doar cateva zile....

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Anto, bafta multa! tin pumnii strans sa te vad pe lista la !!



Andicu 25+Filip Cristian
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Andicu. Multumesc!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Anto, bafta multa, sa incepi cu DREPTUL ! Si tie la fel, Kora, ca nu mai ai mult de asteptat...

Pussilinaaaa FELICITARI !!! Mie mi s-a parut mereu ca ai fost un exemplu de optimism aici la FIV si iata ca asta te-a ajutat f. mult ! Bravo, tine-o tot asa !

Mirela, stiu ca esti o fata curajoasa, si mai stiu ca vei persevera si vei reusi !

Avalon, tu nu mai zici nimic ? Banuiesc ca n-ai mai facut laparo luna asta, nu ? Cand te-ai programat ? Te asteptam cu vesti.

Va pup pe toate !





rami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Antosit -sa fie intr-un ceas bun
Delia - asteptam rezultatul +
Liliana -ceva noutati? pe cand ET ?
Mie mi se strange stomacul cand ma gandesc ca se apropie ziua cand voi incepe ...sper sa iasa pozitiv de data asta.

galuscuta

Mergi la inceput