Aradence minunate! (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am vazut si eu pozele, super sunt, Raul e tare fotogenic.
Clau, te rog cand poti sa-mi trimiti si mie pe mail cele cu Dragos.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau!
hai sa va salut si eu repede...sper sa apuc sa trimit mesaju asta inainte sa vina sefu
Diana, crema si blatu le-a facut mama dar ideea cu trenu, taiatu, aranjatu si ornatu au fost ale mele. Ideea am preluat-o de la o mamica de martie-aprilie 2004
Alina, cand am timp promit ca va trimit pozele
Gabi, doar atatea poze am eu...sper sa mai primesc si de la restu. Oricum pozele facute de cei de la MAC au fost de cea mai proasta calitate. Bine macar ca nu m-am lasat pe mana lor!

trimit mesaju ca vad ca se apropie safu


Nou stil de viata
Cookie-Alma-Ina-Claudelu
ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Sunt si eu pe aici, asta in cazul in care mi-a dus cineva dorul.Oricum pe la pag 14 am sarit la subiectul nou, am avut impresia ca suntem la "parintii intreaba ,parintii raspund ".
No offence dar mie-mi placea mai mult formula :mamici +pitici de acum 1-2 luni .
Aaaa....inca ceva , cine nu are DEX sa-si cumpere, poate au nevoie copiii pe viitor , ce naiba?!

Acum in alta ordine de idei "LA MULTI ANI "Raul cu intarziere , sa cresti mare , sanatos si sa aduci numai bucurii parintilor tai .

Pupam copilasii bolnaviori si pe mamicile din dotare
Alina cum mai sunteti ? imi pare rau dar nu am retinut din postarile minunate de la subiectul anterior.
Clau acum ma uit la pozele voastre .
Maggda te-am zarit in parc duminica , tu erai?!

revin ...


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

am revenit...

Am vazut pozele voastre Clau, superinspirat tortul .Mey dar ce au facut fetele si copilasii lor de au primit tort si noi restul nu ?

Deci eu anul acesta am cumparat oua gata vopsite , ma mir si eu de mine dar nu am chef de vopseala.Acum m-a apucat cand am copil .


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Da, e o afacere cu oua gata vopsite...cred ca si io as cumpara da cum mergem la parintii mei de pasti la Recas nu e cazul. De ce? pai ca n-am vreme cu duracellul asta lanaga mine. Mai bine fac altele de-ale gurii.
Cand va creste Steff mare sigur am sa vopsesc eu oua.
Bey, i-am luat la Steff Mar Plus, apa de mare, spray nazal. Am crezut ca are ceva cu polipii dar da de unde, in 3 zile de spray i-a trecut complet. Ce hestie! E super bun!
De abia astept sa iesim vineri diminetaa din oras spre Recas si stam 5-6 zile vedem noi.....
Auziti, am nevoie de untermometru digital. Ce imi recomndati...io as vrea cel cu infrarosu sa pot lua temp la orice ora fara sa-l deranjez pe print.
Io am in casa term. dar e de la Farlin...si nu arata temp. cum trebuie. Bine ca n-am avut probleme mari cu steff....dar neaparat tre' sa-l schimb. Si uite asa da omul bani pe produse proaste

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

quote:
Alina, ai nostrii sunt Tineri si nelinistiti???
Acuma bine bine Miha, de Bogdi inteleg ca e mereu nelinistit, da Adelina de unde pana unde???? Sau tu tii musai sa o iei pe Ioana si bagi strambe aici?




Na bine, na mai prins. Ufff si acum trebuie iar sa-mi bat capul sa gasesc alte metode de dat la o parte adversarii.

Alina m-am lamurit-citesti pe diagonala. Pai cand l-am descoperit imediat v-am trimis si voua adresa site-ului cu jucarii. Nu-i bai las ca o mai pun o data.http://www.minitoys.ro/catalog/login.php?osCsid=e6d99aff2c97f89ae27f8d53f4498991

M-am uitat si pe site-ul cu hainute din Tailanda. Au lucruri dragute de vara. Cat ziceai Alina ca e suma minima? nu vrei sa comandam impreuna?

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Miha tu ce jucarii ai gasit pe situl dat de tine? Pe mine nu m-a impresionat nimic in md deosebit .Cel cu Tailanda care e?

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Eu tocmai ma uit la Quelle si-mi place ce vad.

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ce zi superba! Am fost cu Flavia la plimbare.

quote:
Aaaa....inca ceva , cine nu are DEX sa-si cumpere, poate au nevoie copiii pe viitor

Si cui i se pare o investitie prea costisitoare un DEX exista varianta online.
Miha, spirituala ca de obicei.
Carmen, eu am intrbast de tine ca nu ai mai intrat de zile bune. Ce mai face Mimia?
Diana , te-am intrebat acum cateva zile in ce consta dieta ta de acum?
Ada , eu nu ti-am raspuns la intrebarea cum am descoperit Dc-ul... cu prietenul google in timpul sarcinii, adica in 2003. De subiectul mamici din Arad am aflat de la Alina33.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, da, mi-am amintit apoi, am salvat si eu site-ul, chiar l-am "studiat" atunci.
Suma minima e 100 lei, ma uit si eu si putem comanda impreuna. Eu am mai luat de la ei, dar as vrea de vara acum.
Au zis ca urmeaza sa aduca mai multe dupa Pasti.(hainutele din Thailanda)

Carmen, uitewww.flickr.com/photos/imbracamintecopii/" target="_blank">AICI
sunt hainute din Thailanda, foarte fain la preturi super(zic eu). Aici la mica publicitate am gasit anuntul.
Cu laptele stau mult mai bine, macar seara si dimineata papa bine, peste zi nu vrea san deloc.

Hildegard, eu am termometru cu care se ia temperatura in ureche.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput