Durerea unei pierderi de sarcina (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

irlandeza si la mine vad ca este mai abundent fata de obicei dar important este ca a venit!
Dupa ce trece intentionez sa mai merg inca o data la medic sa vedem daca este totul bine si as vrea sa incercam,dar sa vedem!
Sunt curioasa daca luna viitoare imi vine regulat!



Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

va multumesc mult pentru urari.m-am bucurat foarte mult azi cand am citit mesajele voastre.eu am tinut-o numai in chefuri de vineri pana aseara.exact ca-n povesti:trei zile si trei nopti.am si avut ce sarbatori:liber de la do'n doctor la pentru bebe.


Mcrissa in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mirelush ce ma bucur pt tine ca ti-a venit, in sfarsit! De acum nu mai vine urmatorul CM, ca tre' sa ajungi la odisee

Irlandeza succes sotzului la operatie si recuperare rapida!

Adela sanatate lui Richie si refacere rapida sotzului. E mai bine acum? Si eu sper ca luna viitoare sa ne dai o veste de 2 liniute Poate vom fi colege, cine stie!

Mcrissa felicitari inca o data si foarte bine ca ati petrecut si ati sarbatorit, aveati si de ce! Felicitari si pt unda verde la bebic Sa dea DOmnul sa aveti reusita imediat

Mihaela sanatate maxima! Asteptam vesti bune.


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

La multi ani tuturor florilor din lume! Cam cu intarziere, dar pe coclauri la munte nu avem internet. din pacate, ca-mi cam ardeau degetele sa vorbesc cu voi putin. parerea mea este ca, dupa o pierdere de sarcina, noi, femeile, ne mai facem rau si intentionat. cred ca suntem putin masochiste. eu parca ma uit intentionat la fiecare femeie sa vad: nu cumva are burtica?la un moment dat ma zgaiam ca fraiera la o tipa putin mai plinuta pentru ca nu-mi dadeam seama daca este sau nu.si asa urat visez. in saptamana asta care a trecut de 5 ori am visat ca fac chiuretaj. si ma trezesc cu lacrimi. cred ca e normal, pentru ca pe oricine afecteaza asa ceva. dar sa stai sa studiezi fiecare femeie?!si-apoi sa mai si bocesti ca ea este si tu nu...
fetelor, dragelor,va doresc o saptamana numai cu vesti foarte bune, cu analize excelente si bebici in burtici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

laura ioana merci mult.
stiu ca ai fost foarte suparata zilele astea.uite un de la mine.sa sti ca nu plec la odisee fara tine.vezi cum faci sa deschizi odiseea pe 2008
teo2rina si eu ma uit dupa fiecare femeie gravida.este peste puterile mele sa ma abtin.si ma intreb de fiecare data daca burtica mea ar fi fost tot atat sau mai mare

Mcrissa in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Vad ca nimeni nu si-a dat cu parerea la ceea ce am scris,se pare ca acel mesaj v.a plictisit pe toate...asta e,imi cer scuze ca v-am plictisit!
Eu sunt azi ziua 26 si astept sa vad,vine CM sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

neata fetelor. felicitari blueeyes2003! de acu poti sa te pui pe traba.
haideti fetelor macar voi veniti cu vesti bune.
eu acum dupa al doilea chiuretaj pe care l-am facut joi, inca mai am niste pete ca nu o pot numi hemoragie. sper sa fie normal. voi ce credeti? de fapt azi a fost mai mult ca ieri si alaltaieri era mai putin. sper sa nu fie de rau ca nu mai rezist. inca mai sunt pe ergomet si antibiotic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

quote:
Originally posted by Michelle81

Vad ca nimeni nu si-a dat cu parerea la ceea ce am scris,se pare ca acel mesaj v.a plictisit pe toate...asta e,imi cer scuze ca v-am plictisit!
Eu sunt azi ziua 26 si astept sa vad,vine CM sau nu.



Michelle, nu mai fi suparici.Uite un pupic dulce sa-ti treaca.Din cate-am observat, fetele te iubesc ff. mult, asa ca n-are cum sa le plictiseasca mesajul tau....Eu sper sa nu mai vina (stiu povestea ta si-a celorlalte fete))si sa fie de data asta fff. bine.Simptomele de la ciclu se confunda ff. mult cu cele de sarcina , asa incat se poate sa ai ceva micut in burtik, care sa-ti dea dureri ca la ciclu

vine barza?
poze familia mea
Daca vrei sa primesti..., invata sa daruiesti
“Tout ce qui arrive, arrive toujours pour une raison”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Teomaria-multumesc foarte mult pentru pupic!Asa sunt eu,spun ce gandesc din pacate nu intotdeauna asta e un compliment.nu stiu ce sa zic de CM,poate apare poate nu...Dureri de burtica nu am dar ma simt ca si cum ar vrea sa apara uratii.luna viitoare nu cred ca v-oi mai incerca,mai astept pana in vara cred,nu stiu frica asta ma omoara,nu stiu ce sa-i fac!Multumesc pt mesajul tau,esti o dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweet_athena spune:

Buna dimineata fetelor!
Michelle81,ceva simptome inainte de CM,poate o fi cu ochisorii luna asta,cand te astepti mai putin atunci se intampla minunea
Fetelor si va doresc o saptamana cat mai linistita si sa veniti cu vesti bune.

Mergi la inceput